• Ernests Voļskis

Zviedrijas izlasei pēdējā iespēja ar cerību iekļūt ceturtdaļfinālā

Šodien Pasaules čempionātā hokejā A. Grupā pirmspēdējā dienā visinteresantākā spēle norisināsies pret Zviedrijas un Krievijas olimpiskās komitejas izlasēm. Tāpat šodien svarīga spēle starp Dānijas un Čehijas izlasēm savā starpā.

Foto: https://www.facebook.com/kphotos.f

Dānija : Čehija, plkst. 16:15

Abām izlasēm pašlaik ir astoņi punkti A. Grupā, kas dod 5. un 6.vietu tabulā. Jāņem vērā, ka Čehijas izlasei ir viena spēle rezervē, kas dod iespēju pēdējā spēlē pret Slovākijas izlasi, protams ar tādu noteikumu, ja šodien Zviedrija zaudē Krievijas olimpiskajai komitejas izlasei. Viena no izlasēm uzvaras gadījumā pacelsies uz 4.vietu A. Grupā.


Spēles starp Dānijas un Čehijas izlasēm vienmēr ir bijušas aizraujošas Pasaules čempionātos. Pēdējos divos Pasaules čempionātos Dānijas izlasei ir izdevies tikt pie uzvarām pret Čehijas izlasi. Pēdējās trīs spēles starp abām izlasēm ir noslēgušās pēc pamatlaika. Kopumā izlases savā starpā Pasaules čempionātos ir tikušās septiņas reizes, no kurām Čehijas izlase ir tikusi pie pieciem panākumiem.KOK : Zviedrija, plkst. 20:15

Šodien pēdējā iespēja Zviedrijai saglabāt vietu uz 1/4 ja izdodas uzvarēt Krievijas Olimpiskās komitejas izlasi. Zviedrijas izlasei pat neder zaudējums papildlaikā, jo jāņem vērā, ka šodien spēlē savā starpā Dānijas un Zviedrijas izlasēm. Krievijas Olimpiskās Komitejas izlase atrodas pašlaik 2.vietā ar 12 punktiem, kas uzvaras gadījumā šodien ļaus nodrošināt vietu 1/4. Zviedrijas izlasei uzvaras gadījumā viss būs atkarīgs kā nospēlēs Čehijas un Slovākijas izlases savā starpā.