• Ernests Voļskis

Zeltiņš: “Kļūdas cena bullīšos ir iešana mājās”

Šīs nedēļas sākumā tika noskaidroti čempioni Summer floorball Battle turnīrā. Uzvaras Laurus plūca Oxdog/Špīleru brigāde. Komanda spraigā finālā ar rezultātu 5:4 apspēlēja bullīšos pērnā gada čempionus Labi Būs komandu. Pēc uzvarētā turnīra savu viedokli par finālu mums sniedza vārtsargs Andrejs Zeltiņš.

Andrejs Zeltiņš. Foto: https://www.facebook.com/KekavasBulldogs/


“Spēle izvērtās asa un ļoti aizraujoša,” sacīja Andrejs Zeltiņš. Spēle visulaiku ritēja punkts punktā, neskatoties uz to, ka mēs atradāmies iedzinējos, pēdējās spēles sekundēs mēs spējām izlidzināt rezultātu, panākot 4:4. Pēcspēles metieni, jeb bullīši, kur kļūdas cena ir iešana mājās, izvērtās mums par labu. Pēcspēles metieni bija ļoti interesanti, bija nepieciešamas daudz sērijas, lai noskaidrotu uzvarētāju šajā mačā. Vienā brīdī izdomājām punktu pielikt šajā mačā un beigās arī uzvarējām šajā spēlē un visa turnīrā, neskatoties uz to, ka fināla dienā ārā lija lietus,” tā par finālu sprieda Oxdog/Špīleru brigādes vārtsargs Andrejs Zeltiņš, kurš finālā tika galā ar 17 metieniem un 9 atvairītiem pēcspēles metieniem.


Zeltiņš pērno sezonu sāka 2. līgā FK Jūrmala komandā, bet sezonas vidū pārcēlās uz 1.līgas vienību Ķekavas Bulldogs komandu, paralēli arī spēlējot Ķekavas U18 komandā.


Gaidāmajā sezonā Andrejs Zeltiņš turpinās sargāt Ķekavas Bulldogs vārtus!