• Ernests Voļskis

Vienīgajā spēlē Talsu “NSS/Krauzers” uzņems “RTU/Rockets”. Elvi Florbola Līga

Šovakar Elvi Florbola Līgā paredzēta viena spēle tikai, kur savā starpā tiksies Talsu “NSS krauzers” un “RTU/Rockets”. Talsiniekiem šīs spēles trīs punkti ir ļoti svarīgi, lai turpinātu cīņu par labāko astotnieku, savukārt “RTU/Rockets” jādomā veidi kā nepalikt pēdējiem šosezon tabulā, jo vēl pastāv iespēja apdzīt Bauskas komandu. Spēle tiešraidē būs pieejama Latvijas florbola savienības youtube kanālā plkst. 20:00.

Talsu komanda. Foto: floorball.lv


Talsi iepriekšējā spēlē pārspēja “Apelsīns/Oxdog” Ulbrokas komandu ar rezultātu 6:1. Pārsvars šajā spēlē jau tika iekrāts spēles pirmajā periodā, kas talsiniekiem noslēdzās par labu 5:1. Sestos vārtus talsinieki guva trešā perioda noslēgumā. Ar diviem vārtu guvumiem šajā spēlē talsinieku rindās izcēlās Klāvs Araks. Toties “RTU/Rockets” pēdējo spēli aizvadīja valsts svētkos 4.maijā tiekoties ar Cēsu “Lekrings” komandu, kurā piekāpās ar rezultātu 3:10. Rīdzinieki šajā sezonā 11 no 17 spēlēm ielaiduši 10 un vairāk vārtus.


Komandām bija paredzēts tikties šajā sezonā 26.martā jau, bet saistībā ar pozitīvajiem covid-19 gadījumiem Talsu komandā, spēle tika pārcelta uz šodienu. Talsu un Rīgas komanda nav tikusies savā starpā Elvi florbola līgā kopš 2016./2017.gada sezonas. Tajā sezonā abas spēlēs uzvaras izcīnīja rīdzinieki. Ieskatoties Latvijas florbola savienības vēsturē manāms, ka Talsi rīdziniekus pēdējo reizi vīriešu virslīgā uzvarēja 2012./2013.gada sezonā. No tā Talsu sastāva komandā palikuši vien četri spēlētāji – Artis Raitums, Toms Bitmanis, Andris Blumbahs un Jānis Škutāns.


Rezultatīvākie Talsu komandā ar 23 punktiem ir Toms Bitmanis, kā arī jaunais uzbrucējs Valters Kalnietis. Savukārt rīdzinieku rindās rezultatīvākais ar 21 punktu ir komandas pieredzējušais spēlētājs Imants Lastovskis.


Šobrīd Talsi “NSS Krauzers” tabulā atrodas 7.vietā ar 28 punktiem, tādējādi uzvaras gadījumā pamatlaikā talsinieki izlīdzinās punktu skaitu ar Rubenes un Ķekavas komandām. “RTU/Rockets” tabulā atrodas pēdējā 12.vietā ar diviem punktiem.


Spēles tiešraide Latvijas florbola savienības youtube kanālā plkst. 20:00.