• Ernests Voļskis

Valmiera, Irlava un Ķekava tiek pie svarīgām uzvarām

Šonedēļ Elvi florbola līgā tika aizvadītas 11 spēles, sākot ar Talsu panākumu pret Ulbroku, noslēdzot ar cēsinieku un ulbrokiešu uzvarām mājās. Pie svarīgām uzvarām šonedēļ izdevās tikt “FBK Valmiera”, “Irlava/Avant” un “FK Ķekava” komandām.

Foto: Floorball.lv un https://kekavasbulldogs.lv


“FK Ķekava” ar labu pirmo periodu notur uzvaru pār Rubeni

Pie svarīgas uzvaras šonedēļ izdevās tikt “FK Ķekava” florbolistiem, kas pārspēja tiešos konkurentus Kocēnu “Rubene” vienību ar rezultātu 8:6. Ķekaviešiem padevās labs spēles sākums, kad tika iemesti trīs vārti pēc spēlētām 7.minūtēm. “Rubene” atguva divus vārtus, bet Ķekava perioda beigās pamanījās iemest vēl vienus vārtus un noslēgt periodu sev par labu 4:2. Otrais un trešais spēles periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā, abiem periodiem noslēdzoties 2:2. Kopumā spēle noslēdzās 8:6 ķekaviešu labā. Rezultatīvākie mājinieku labā ar četriem punktiem bija Kristaps Laugalis (1+3) un Renāts Degins (2+2). Viesu rindās rezultatīvākais bija Arnijs Kuratņiks ar trīs punktiem (1+2). Pēc šīs spēles “FK Ķekava” bija pakāpusies uz 8.vietu ar izcīnītiem 19 punktiem, bet konkurentu Valmieras un Irlavas labās spēles nedēļas nogalē lika ķekaviešiem nolaisties uz 10.vietu.


“FBK Valmiera” ar divām uzvarām šonedēļ pārtrauc sešu zaudējumu sēriju

Divas svarīgas uzvaras šonedēļ izdevās izcīnīt “FBK Valmiera” komandai, kas nebijusi uzvarējusi kopš 2.novembra (Pret Ogres “Vilki 10:5), kas lika iekrāties sešiem zaudējumiem pēc kārtas. Pirmajā spēlē valmierieši var teikt negaidīti pārspēja “Talsu NSS/Krauzers” vienību ar rezultātu 7:3. Lielisku spēli vārtos Valmieras rindās aizvadīja vārtsargs Sandis Venēvics, kurš tika galā ar pretinieku 24 metieniem. Venēvicam šī bija pirmā pilnā spēle šajā sezonā. Otrajā spēlē valmierieši izbraukumā pārliecinoši pārbrauca pāri pastarītei Bauskai ar rezultātu 14:4. Rezultatīvākie Valmieras rindās bija Ints Vilks ar sešiem punktiem (3+3) un Mārtiņš Broks ar četriem punktiem (3+1). Pēc šīm divām pozitīvajām spēlēm “FBK Valmiera” ar 22 punktiem ir pakāpusies uz 8.vietu turnīra tabulā, tagad tikai galvenais noturēt šo pozīciju, lai spēlētu izslēgšanas spēlēs.


“Irlava/Avant” atkal pārsteidz cēsiniekus un turpina cīņu par izslēgšanas spēlēm

Atkal par pārsteigumu šosezon parūpējusies debitante “Irlava/Avant”, kas otro reizi šajā sezonā pārspēja Cēsu “Lekrings”. Vienību ar rezultātu 5:4 papildlaikā. Irlavniekiem jau sezonas ievadā bija izdevies pārspēt “Lekrings” komandu viesos ar rezultātu 4:3. Šonedēļ Irlavā mājiniekiem izdevās ātri izvirzīties vadībā 2:0. Otrais periods tika aizvadīts cēsinieku zīmē, tika iemesti trīs vārti, kas ļāva viesiem atrasties vadībā ar 4:2 pēc otrā perioda. Trešajā periodā irlavniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu – 4:4, kas nozīmēja papildlaiku. Kurš tad cits, ja ne Kristaps Kazlovskis ar savu trešo precīzo metienu šajā spēlē atnesa “Irlava/Avant” komandai svarīgu uzvaru ar rezultātu 5:4. Par labāko spēlētāju “Irlava/Avant” rindās tika nosaukts vārtsargs Māris Ronis, kurš šajā spēlē tika galā ar 44 metieniem. “Lekrings” rindās labāko spēlētāju balvu saņēma Jānis Rajeckis, kuram šajā spēlē (1+1). Abās vienībās bija spēlētāji, kas atzīmējās ar “hat-trick”, Irlavai jau pieminētais Kristaps Kazlovskis, bet viesu rindās Kevinam Šmitam izdevās atzīmēties ar trīs vārtu guvumiem. Otrajā spēlē “Irlava/Avant” tika galā ar Ogres “Vilki” vienību spēlei noslēdzoties 12:7. Rezultatīvākie irlavnieku rindās bija Renārs Austrums ar četriem punktiem (1+3), tikmēr ar “hat-trick” šajā spēlē izdevās izcelties Emīlam Krūmiņam un Renāram Stančikam. Pēc šīm divām uzvarām irlavnieki ar 22 punktiem ieņem 9.vietu turnīra tabulā, tikpat cik Valmierai, atšķiras tikai vārtu attiecība.Citi nedēļas rezultāti:


Talsu “NSS/Krauzers” pret Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka 7:6


“SK Pārgauja” pret Ogres “Vilki” 13:6


“Lielvārde/Fatpipe” pret “Bauska” 7:2


“SK Pārgauja” pret “Rubene” 3:5


“Lekrings pret “Lielvārde/Fatpipe” 9:4


Latvija Hipotēka/Oxdog Ulbroka pret “Kurši/Ekovalis” 5:2