• Ernests Voļskis

Vairākām vienībām iespēja tikt pie panākuma Elvi Florbola Līgā

Šīs nedēļas nogalē sagaidāmas vairākas interesantas spēles Elvi Florbola līgā, sākot jau ar vienu no pagājušās sezonas interesantākajiem pirmās kārtas playoff dueļiem, kas netika izspēlēts līdz galam, jo valstī tika ieviests ārkārtas stāvoklis. Kopumā šajā nedēļas nogalē tiks izspēlētas deviņas spēles.

FBK Valmiera. Foto: floorball.lv


Lekrings un “FBK Valmiera” duelis

Viena vienība pagājušajā sezonā ierindojās 8.pozīcijā, tikmēr otra kļuva par pārliecinošu līderi regulārās sezonas. Cēsu “Lekrings” komanda aizvadīja fantastisku pagājušo sezonu, un to pašu var teikt par šīs sezonas startu, jo cēsinieki iesākuši sezonu veiksmīgi, pārspējot debitantus “RTU/Rockets” komandu ar rezultātu 6:1. Spēle grasās būs sarežģītāka šajā nedēļā, jo pretī stājas “FBK Valmiera” komanda, kas stipri uzlabojusi savu sastāvu starpsezonā, tai skaitā pagājušajā nedēļa tika apspēlēta Lielvārdes komanda ar rezultātu 8:2. Abas komandas pagājušajā sezonā tika līdz četrām spēlēm savstarpēja dueļa izslēgšanas spēlēs, kur sērija noslēdzās pie 2:2. Valmieras komandai nākamajā dienā jāaizvada vēl viena spēle, šoreiz pretī stājoties pagājušās sezonas izteiktajai pastarītei Bauskas komandai, kas regulārās sezonas pirmajā spēlē piekāpās Ulbrokas florbolistiem ar rezultātu 5:11.

Irlavai iespēja dominēt

Divas spēles šonedēļ paredzētas pagājušās sezonas debitantei “Irlava/Avant” komandai, kas šodien aizvadīs spēli pret Bauskas komandu, toties svētdien tiksies ar Stalbes “SK Pārgauja” komandu, kas pagaidām pēc divām nospēlētām spēlēm ir ar 1.punktu turnīra tabulā. Irlavnieki jau pagājušajā sezonā parūpējās par Bauskas komandas apbēdināšanu, vispirms Bauskā baušķenieki pamanījās zaudēt pa vieniem vārtiem, toties otrajā spēlē tie tika sagrauti ne pa jokam ar rezultātu 15:4. Otrā spēle irlavniekiem solās būt grūtāka, toties pa spēkam, jo “SK Pārgauja” vienība pagaidām iesākusi sezonu ar zaudējumu pēcspēles metienos Kocēnu “Rubene” komandai, kā arī zaudēts Ķekavas komandai ar rezultātu 3:7.

Rīdzinieki lūkos tikt pie pirmā panākuma

Divas spēles nedēļas nogalē “RTU/Rockets” komandai, kas pagājušajā nedēļā pēc trīs sezonu prombūtnes atgriezās Elvi Florbola Līgā, aizvadot spēli pret Cēsu “Lekrings” komandu. Rīdzinieki piekāpās cēsiniekiem ar rezultātu 1:6. Šo sestdien “RTU/Rockets” komandai spēle pret “FK Kurši” komandu, kas sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem. Liepājnieki sezonu sāka bezgala neveiksmīgi pret Lielvārde/Fatpipe komandu, un var sacīt, ka turpinājums bija līdzīgs, kur tika zaudēts Ķekavas Florbolistiem. Runājot par “FK Ķekava” komandu, tā būs tieši tā vienība, kas svētdien stāsies pretī “RTU/Rockets” komandai. “FK Ķekava” fantastiski sākusi šo sezonu, divās spēlēs divas uzvaras, var katrs redzēt, ka sastāvs šai vienībā ir audzis tikai uz augšu, kas var dot labus rezultātus visā sezonas garumā. Tā teikt, augstākais florbols atgriežas Latvijas galvaspilsētā, jo “RTU/Rockets” abas spēles aizvadīs tieši Rīgā, Elektrum olimpiskajā centrā.Nedēļas nogale Elvi Florbola LīgāFloorball.lv