• Gustavs Rolands Ražinskis

Vai ''Sheffield United'' uzstādīs jaunu Premjerlīgas antirekordu?

Updated: Mar 20, 2021

Anglijas Premjerlīgas faniem ir zināms, ka vissliktāk aizvadītās sezonas tituls pieder 2007./2008.gada sezonas ''Derby County'' komandai, kura no 38 mačiem guva uzvaru tikai vienā no tiem.

Attēls: dailymail.co.uk

Kolāža ar bildēm no 2007./2008.gada sezonas

Vēl nedaudz par to, kāda bija ''Derby County'' statistika šajā bēdīgi slavenajā sezonā:

Vismazāk uzvaru vienas sezonas ietvaros - 1;

Vismazāk iegūto punktu - 11;

Visvairāk zaudēto maču pēc kārtas - 32;

Vismazāk vārtu guvumu - 20;

Visvairāk ielaisto vārtu 38 maču ietvaros - 89;

Vissliktākā vārtu attiecība - -8.

Vērts pieminēt, ka Krištianu Ronaldu, Fernando Torres un Emanuels Adebajors katrs guva vairāk vārtu guvumu tajā sezonā kā visa ''Derby County'' komanda kopā.

Attēls: chroniclelive.co.uk

''Sheffield United'' visnotaļ neveiksmīgā 2020./2021.gada sezona

2019./2020.gada sezona bija vairāk kā izdevusies ''Sheffield United'' komandai, jo beidzot, pēc 13 gadu ilgas pauzes, viņiem bija izdevies nokļūt atpakaļ labāko vidū, proti, Anglijas Premjerlīgā. Sezona tika aizvadīti visnotaļ solīdi - pat īsti nepateiktu, ka tik ilgi nav spēlēts visaugstākajā Anglijas līgā, kā arī ''Sheffield United'' vārtsargs Dīns Hendersons rādīja izcilu sniegumu vārtos, kas visnotaļ palīdzēja komandai sezonu nobeigt godpilnajā 9.vietā. Nebūt neslikti komandai, kas tikko atgriezusies Premjerlīgā.

Kas nogāja greizi šosezon?

Šefīldas komandai šosezon ir izdevies iegūt tikai divus punktus 17 spēlēs (!), kas nozīmē to, ka tieši viņiem pastāv iespēja uzstādīt sliktāko rekordu Anglijas Premjerlīgas vēsturē - ar vismazāk gūtajiem punktiem sezonā. 17 spēlēs ''Sheffield United'' spēlētāji ir iesituši 8 vārtus, kamēr ielaiduši - 29. Nevienas pašas uzvaras tiktāl, attiecīgi - divi neizšķirti un piecpadsmit zaudējumi. Uzskatu, ka lielākais zaudējums komandai ir tas, ka vārtsargs, kurš pagājušajā sezonā glāba komandu, kad to visvairāk vajadzēja, tika atsaukts uz savu ''īsto'' klubu (uz Sefīldas komandu viņš tika iznomāts) jeb ''Manchester United''.

"Sheffield United'' komanda rādīja tiešām baudāmu futbolu vien gadu atpakaļ, bet tagad...? Vai fani ir tie, kuri dotu viņiem to atspēriena punktu, kas vajadzīgs? Ceru, ka ''Sheffield United'' savāksies, atgūsies un laukumā rādīs to pašu spēli, ko pagājušajā sezonā!