• Gustavs Rolands Ražinskis

Vai Ronaldu atgriezīsies ''Real Madrid''?

Updated: Mar 20, 2021

Dažādi avoti ziņo, ka Krištianu Ronaldu aģents Horhe Mendess ir sazinājies ar vairākiem klubiem, t. sk. "Paris Saint-Germain'' un ''Real Madrid'', par potenciālo klienta pāreju jau vasaras transfēru logā.

Attēls: apollo.lv

''Juventus'' plānā ir atbrīvoties no Portugāles izlases kapteiņa

Neskatoties uz to, ka Ronaldu ir iemesls tam, ka ''Juventus'' neatrodas vēl tālāk no ''Inter Milan'' komandas, viņš visticamākais tiks pārdots kādam citam klubam - jau šovasar, kad atvērsies transfēru jeb pāreju logs. Potenciālās pircējas - "Real Madrid" un ''Paris Saint-Germain''. Lai arī Madrides komandas šīs vasaras prioritātes ir Hālands un Mbapē, gadījumā, ja Ronaldu tiešām gribēs atgriezties, viņi neatteiks. Skaidrs ir tas, ka otra tāda spēlētāja kā Krištianu nav, tāpēc ''Real Madrid'' pēdējie gadi nav bijuši pārāk viegli, jo vairs nav spēlētāja, kurš praktiski katru uzbrukumu nobeidz ar vārtu guvumu. Pēc portugāļa aiziešanas no kluba viņi centās nopirkt gana daudz labu spēlētāju, no kuriem varētu izveidot tikpat labu, ja ne labāku, ''Real'' komandu, bet neizdevās. Vinisiuss Žuniors, Edens Azārs, Luka Jovičs, Marjano Diass Mehija - šie bija vīri, kuriem bija jāpalīdz Karimam Benzemā uzbrukuma smailē, taču nesekmīgi. Taču arī ''PSG" prezidents par Ronaldu iespējamo pāreju uz Francijas klubu izteicās gana droši, sakot, ka ir gatavs komandu pielāgot tādam spēlētājam kā Ronaldu, ņemot vērā, ka Mbapē, iespējams, klubu pametīs.

Zinu, ka ''Real Madrid'' finansiālais stāvoklis ļauj viņiem iegādāties tādu spēlētāju kā viņš, zinot, ka ir spēlētāji, no kuriem var un ir vēlams atbrīvoties. Ir svarīgi atcerēties, ka Madrides vienība izteikti vēlas savā īpašumā iegūt gan Hālandu, gan Mbapē, bet, ja tiks iegādāts arī Ronaldu, tad no viena nāksies atteikties. Kurš lēmums ir pareizais? Grūti teikt. Ir vairāki scenāriji, kā šī situācija var beigties, bet es, būdams liels ''Real Madrid'' fans, ceru, ka, lai kāds iznākums būtu, tas komandai nes augļus.

Attēls: en.as.com

Vai Krištianu Ronaldu vajadzētu atgriezties Madrides ''Real'' vienībā?

Es uzskatu, ka jā, bez šaubām. Tomēr - Madridē tika pavadīti portugāļa labākie futbolista karjeras gadi, kur viņš 438 spēlēs guva 450 vārtus, kas nozīmē, ka vidēji spēlē tika gūti 1,03 vārti. Tā ir visnotaļ lieliska statistika, kas, manuprāt, nekad netiks atkārtota. Protams, ka ar šiem 450 gūtajiem vārtiem viņš ir rezultatīvākais spēlētājs komandas vēsturē, otrajā vietā atstājot Raulu, kurš 741 spēlē guva 323 vārtus.

Es tiešām ceru, ka Krištianu atgriezīsies ''mājās'' un savu karjeru noslēgs ''Real Madrid'' komandā.

Jau otrdien ''Real Madrid'' Čempionu līgas atbildes spēlē tiksies ar itāļu ''Atalantas'' vienību, kuru izbraukumā uzvarēja 1:0. Lai izdodas! Hala Madrid!