• Ernests Voļskis

Vītoliņa un Znaroka vadītā Maskavas “Spartak” vienu vārtu spēlē piedzīvo zaudējumu

Šodien vienīgajā Kontinentālās Hokeja Līgas spēlē tikās Harija Vītoliņa un Oļega Znaroka vadītā Maskavas “Spartak” un Jaroslavas “Lokomotiv” komandas. Komandas šosezon tikās jau trešo reizi, abās pirmajās tikšanās reizēs pārāki bija “Lokomotiv” hokejisti. Spēles pamatlaiks noslēdzās 0:0, kas vien nozīmēja, ka abas vienības tikušas pie viena punkta. Arī papildlaikā komandām neizdevās realizēt savus momentus, kas nozīmēja pēcspēles metienos. Mājinieki “Lokomotiv” realizēja divus pēcspēles metienus, kamēr “Spartak” komanda nevienu, kas vien nozīmēja Jaroslavas “Lokomotiv” komandas uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 1:0.

Foto: En.khl.ru


Spēles pirmais periods jau no pirmajām sekundēm bija ļoti aktīvs, it īpaši no “Lokomotiv” komandas, kas jau perioda sākumā izdarīja vairākus bīstamus metienus pa “Spartak” vārtsarga Jūliusa Hudāčeka vārtiem. Viesi no Maskavas Divreiz pirmajā periodā tika pie skaitliskā vairākuma, kas vainagojās ar bīstamiem metieniem. Kopumā Maskavas “Spartak” pirmajā periodā izdarīja desmit metienus pa “Lokomotiv” komandas vārtiem. Pirmais periods noslēdzās 0:0.

Otrais periods iezīmējās ar vairākiem noraidījumiem. Kopumā šajā periodā bija septiņi noraidījumi, četri “Spartak” komandai un trīs “Lokomotiv” komandai. Tas arī parādījās otrā perioda metienu attiecībā (20:7) par labu “Lokomotiv” komandai. Perioda beigās abas komandas saņēma abpusējo sodu, periodu noslēdzot spēlē četri pret četri.

Spēles trešajā periodā abas komandas spēlēja piezemētāku hokeju, jo bija skaidrs, ka spēles likteni var izšķirt vieni vārti. Metienu attiecība arī bija līdzvērtīga. Lai gan “Lokomotiv” komanda guva vārtus trešā perioda sākumā, tomēr pēc atkārtojuma noskatīšanās tiesneši pieņēma neieskaitīt šo vārtu guvumu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar bez vārtu neizšķirtu 0:0.

Papildlaikā rezultāts arī netika atklāts, kas vien nozīmēja pēcspēles metienus. Pirmo metienu devās izpildīt Jaroslavas “Lokomotiv” komandas uzbrucējs Jegors Korškovs kurā viņš nekļūdījās. Līdz nākamajam realizētajam pēcspēles metienam bija jāpagaida pieci metieni, ko vēlreiz izdevās realizēt “Lokomotiv” komandai. Maskavas “Spartak” komandai obligāti bija jāiemet ceturtais metiens, lai paliktu šajā spēlē, tomēr “Spartak” uzbrucējam Andrejam Kuteikinam neizdevās pārspēt Edvardu Paskuālu, kas vien nozīmēja “Lokomotiv” komandas uzvaru.

Fantastiska spēle abiem vārtsargiem, it īpaši jāuzsver Maskavas “Spartak” vārtsargs Jūliuss Hudāčeks, kurš šajā spēlē atvairīja veselus 48 metienus.

Jaroslavas “Lokomotiv” komanda šobrīd ar 25 punktiem ieņem 3.vietu Rietumu konferencē, tikmēr Maskavas “Spartak” ar 16 punktiem saglabā 8.vietu.