• Ernests Voļskis

Vācijas izlase samet Itālijas izlases vārtos deviņas ripas

Šodien vienā no divām Pasaules čempionāta hokeja spēlēm Vācijas izlase sagrāva Itālijas izlasi ar rezultātu 9:4. Šajā spēlē itāļi bija spējīgi būt vadībā 2:1 pirmajā periodā, tomēr veiksmīgs otrais periods vāciešiem ļāva sagraut Itālijas izlasi.

Foto: IIHF.com

Spēles rezultāts tik rezultatīvā spēlē tika atklāts vien 16.minūtē, kas izdevās Vācijas izlases spēlētājam Tomam Kunhaklam. Itāļi atbildēja ar diviem bezatbildes vārtiem, kas ļāva pirmo reizi izvirzīties vadībā šajā spēlē. Minūti līdz perioda beigām Morics Millers izlīdzināja rezultātu 2:2.


Otrais periods bija izteikts Vācijas izlasei, gan vārtu guvumos, gan metienos. Vācieši uzvarēja otro periodu 5:0, kas pēc diviem periodiem jau rādīja 7:2. Šajā periodā vācieši kopumā pa itāļu metieniem izpildīja 19 metienus.


Trešā perioda sākumā vācieši panāca sešu vārtu pārsvaru, tādējādi rezultātam kļūstot 8:2. Itāļi 50 sekunžu laikā guva divus vārtus, kas uz tablo jau rādīja 4:8, ja skatāmies no itāļu puses. Vācieši vēl iemeta vienus vārtus, kas arī pielika punktu šai rezultatīvajai spēlei, kurā Vācija svinēja uzvaru 9:4.


Vācijas sastāvā ar trīs punktiem atzīmējās Marsels Nūbels, Leo Fēders, kā arī Lūkass Reihels. Nākamā spēle vāciešiem rīt pret Norvēģijas izlasi, savukārt ar to pašu Norvēģijas izlasi Itāļi tiksies svētdien.