• Ernests Voļskis

Vācija pārspēj arī norvēģus, tiekot pie otrā uzvaras Pasaules čempionātā

Šodien Pasaules čempionātā hokejā otrajā dienā pie uzvaras tika Vācijas izlase, kas pārspēja Norvēģijas izlasi ar rezultātu 5:1, tādējādi tiekot pie otrās uzvaras pēc kārtas Pasaules čempionātā.

Foto: IIHF.com


Vakar Vācijas izlase sagrāva Itālijas izlasi ar rezultātu 9:4, toties Norvēģijas izlasei šī bija pirmā spēle Pasaules čempionātā.


Pirmā perioda sākumā abas izlases apmainījās ar noraidījumiem, bet pirmie vārti tika gūti vien 16 sekundes līdz pirmā perioda beigām, izceļoties Matiasam Plaham. Otrā perioda pirmajās desmit minūtēs vācieši iemeta vēl trīs vārtus, tādējādi rezultātam kļūstot 4:0. Norvēģi otrā perioda izskaņā atguva vienus vārtus, ko guva 20 gadus jaunais Emīls Lillbergs. Trešajā periodā vācieši panāca 5:1, vārtus gūstot Sanhosē “Sharks” sistēmas uzbrucējam Līnam Bergmanam.


Vācijas izlase ar sešiem punktiem atrodas 1.vietā pašlaik, bet jāņem vērā fakts, ka trīs izlases vēl nav spēlējušas, kā arī ir tikai čempionāta sākums. Rezultatīvākie vāciešu izlasē pēc divām spēlēm ar pieciem punktiem ir Marsels Nūbels un Lūkass Reihels.


Nākamā spēle Vācijas izlasei pret Kanādas izlasi, savukārt Norvēģijas izlase tiksies ar Itālijas izlasi.