• Ernests Voļskis

Talsu “NSS/Krauzers” pret “Ķekava”. Elvi Florbola Līgas izslēgšanas spēles

Jau šonedēļ sāksies Latvijas florbola saldais ēdiens, kas ir saprotami Elvi florbola līgas izslēgšanas spēles. Neierasts formāts ceturtdaļfinālam, kā arī pusfināls un fināls divās dienās sagaidāms šosezon Elvi florbola līgas izslēgšanas spēlēs. Vienā no četriem 1/4 dueļiem tiksies Talsu “NSS/Krauzers” un Ķekavas komanda. Spēlētāju komentāri, komandu apkopojums, kā arī daudz kas cits šajā rakstā.


Abas komandas regulārajā sezonā tikās kā ierasts divas reizes. Komandas uzvaras dalīja uz pusēm. Pirmā savstarpējā spēle šosezon tika aizvadīta tikai pēc dīkstāves, kurā talsinieki apspēlēja Ķekavas komandu ar rezultātu 8:3. Talsu komandā šajā spēlē rezultatīvākais bija Andrejs Šķerbergs ar četriem punktiem. Otrajā tikšanās reizē, kas bija pagājušajā nedēļā vēl Ķekavas komanda revanšējās Talsu komandai, tādējādi izcīnot uzvaru 8:7 spēles papildlaikā. Uzvaras vārtus Talsu komandai guva Renāts Degins.


Abas komandas par savām vietām tabulā cīnījās līdz regulārās sezonas pašām beigām. Talsu komanda regulāro sezonu noslēdza 4.vietā ar 41 punktu, savukārt Ķekavas komanda ar 36 punktiem ierindojās 5.vietā.


Abām vienībām šī būs otrā tikšanās reize izslēgšanas spēļu vēsturē. Komanda savā starpā izslēgšanas spēlēs tikās 2012/2013.gada sezonā, kur 1/4 Ķekavas komanda bija pārāka pret talsiniekiem 3:2 sērijā.


Talsu komandā par sēriju un komandas sniegumu regulārajā sezonā izteicās Andris Blumbahs. “Jāpieturas pie agresīviem, kustīgiem vairākumiem ar daudz metieniem. Tas ir strādājis līdz šim, un tas ir jāsaglabā.” Par Ķekavas komandu Blumbahs izteicās, ka tā ir ļoti laba komanda, kurai ir lielas rotācijas uzbrukumā, kā arī ļoti tehniski spēlētāji.


Ķekavas komandā pirms sērijas izteicās komandas un līgas rezultatīvākais spēlētājs Klāvs Jansons. Jansons par komandas regulārās sezonas sniegumu atzina, ka komanda pilda spēlētāju un treneru izvirzītos mērķus, kuri tika uzstādīti pirms sezonas sākuma, kas šobrīd ir izdevies. Jansons atzina, ka jebkurš komandas spēlētājs atnākot uz treniņu vai spēli tiešām ir gatavs atdot sevi maksimumu, kas ir dzinums visiem pārējiem spēlētājiem uz priekšu. Noslēgumā par regulāro sezonu Jansons atzina, ka komanda ir nospēlējusi ļoti labi, taču vienmēr var labāk.

Par savstarpējo spēli ar Talsu komandu Jansons komentēja: “Spēle pret Talsiem, kas bija pirms nedēļas jau bija mazs ieskats tam kādas varētu būt izslēgšanas spēles. Mums jau tad tā spēle bija svarīga, lai iegūtu labāku pozīciju turnīra tabulā. No tās spēles ir daudz iezīmes pie kurām tieši mums ir jāpiestrādā, un izanalizējot spēli pret Talsiem pie tā varam šobrīd strādāt.


Pirmā spēle komandām jau šo sestdien no Talsiem tiešraidē Best4sport 2HD kanālā plkst. 18:15. Otrā spēle no Ķekavas tiks aizvadīta 4.jūnijā.