• Ernests Voļskis

Talsi un Ķekava cīņā par labākām pozīcijām uz izslēgšanas spēlēm

Šodien Elvi florbola līgā kopumā tiks aizvadītas trīs spēles. Par centrālo spēli šodien noteikti var uzskatīt Talsu “NSS/Krauzers” un Ķekavas komandu cīņu, jo abas komandas cīnās par labākām pozīcijām uz izslēgšanas spēlēm. Spēles sākums plkst. 20:00 tiešraidē Latvijas florbola savienības youtube kanālā.

Talsi pret Ķekavu. Foto: https://kekavasbulldogs.lv


Pagājušajā spēlē Talsu komanda spēlējot izbraukumā pārspēja tabulas pastarīti “RTU/Rockets” komandu 6:2. Tā jau bija talsiniekiem ceturtā uzvara pēc kārtas. Savukārt Ķekavas komanda piekāpās “SK Pārgauja” komandai 6:11, kas viņiem bija trešais zaudējums pēc kārtas.


Šosezon abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru izcīnīja Talsu komanda ar rezultātu 8:3. Talsu komandā ar četriem punktiem atzīmējās jaunais komandas līderis Andrejs Šķerbergs (2+2). Toties Ķekavas komanda šajā spēlē nopelnīja 18 soda minūtes (12 soda minūtes komandas līderim Klāvam Jansonam).


Rezultatīvākais Talsu komandā ar 29 punktiem ir 2003.gadā dzimušais Andrejs Šķerbergs (25. rādītājs līgā), savukārt Ķekavas komandā, kā arī visā līgā pašlaik rezultatīvākais ir Klāvs Jansons ar 46 punktiem.


Šobrīd līgas tabulā Talsu komanda atrodas 4.vietā ar 37 punktiem, toties Ķekavas komanda ieņem 7.vietu ar 31 punktu. Ķekavas komanda uzvaras gadījumā no 7.vietas pacelsies uz 5.vietu, savukārt Talsu komanda pietuvosies “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komandai.


Par “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka un “RTU/Rockets”, kā arī Cēsu “Lekrings” un Bauskas komandas dueļiem lasi mūsu šodienas otrajā rakstā! /Sporta Galds