• Ernests Voļskis

Summer Floorball Battle Final 4. “Labi Būs/R1TV”

Jau šodien, 29. jūlijā tiks aizvadītas izšķirošās spēles “Summer Floorball Battle” turnīrā. Ar četriem rakstiem centīšos iepazīstināt jūs ar TOP4 komandām šajā turnīrā, kas jau rīt cīnīsies par godalgām. Šajā rakstā viss par “Labi Būs/R1TV” komandu.

Foto: https://www.facebook.com/balozifloorball


“Labi Būs/R1TV” komanda galīgi nav sveša “Summer Floorball Battle” faniem, jo komanda pēdējās divās sezonās ir rādījusi teicamus rezultātus. Pagājušajā vasarā vicečempioni, bet aizpagājušajā vasarā tā kļuva par čempioniem.

Aizvadītajā florbola sezonā “Labi Būs/R1TV” komanda startēja Rīgas atklātajā čempionātā florbolā. Regulāro sezonu “Labi Būs/R1TV” komanda pabeidza 1.vietā, kopumā 16 aizvadītajās spēlēs piedzīvojot tikai divus zaudējumus. Regulārās sezonas otrā kārta noslēdzās pēc četrām aizvadītām spēlēm, kur “Labi Būs/R1TV” komanda ieņēma 4.vietu.

Šovasar komandai grupu turnīrā gāja kā pa viļņiem. Pēc divām uzvarām sekoja trīs zaudējumi pēc kārtas, pie tam viens no zaudējumiem bija pret grupas izteiktu pastarīti “NND/Lauvas” komandu. Tāpat arī sāpīgs zaudējums sekoja pret “FBK Baloži” komandu, kad pie neizšķirta rezultāta tika ielaisti vārti pēdējā pamatlaika sekundē. Pēdējā grupas spēlē “Labi Būs/R1TV” komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru, kas deva tālāk pārliecību izslēgšanas spēlēs. 1/8 tika izcīnīta uzvara pret “Blice” komandu, bet 1/4 skaista, revanšējoša uzvara pret pagājušās vasaras čempioniem “Oxdog/Špīleru Brigāde” komandu.

Komandas līderis šajā vasarā ir Aivis Barkovskis (14, 7+7), tāpat arī bīstams uzbrukumā ir pieredzējušais Pēteris Freimanis (11, 4+7).

Par vārtu drošību trešo vasaru pēc kārtas rūpējas Elvis Holsts, kurš karjeras laikā vairākas sezonas spēlējis Latvijas florbola čempionāta augstākajā līgā.

Rīt “Labi Būs/R1TV” komandai pusfinālā jātiekas pret “FBK Baloži” komandu plkst 19:00. Tiešraide no Kalpaka skolas “FNW Latvia” youtube kanālā.