• Ernests Voļskis

Summer Floorball Battle Final 4. “Goal Diggers”

Jau šodien, 29. jūlijā tiks aizvadītas izšķirošās spēles “Summer Floorball Battle” turnīrā. Ar četriem rakstiem centīšos iepazīstināt jūs ar TOP4 komandām šajā turnīrā, kas jau rīt cīnīsies par godalgām. Šajā rakstā par “Goal Diggers” komandu.

Foto: https://www.facebook.com/LUflorbols


Par “Goal Diggers” komandu neviens līdz šim turnīram nebija dzirdējis, jo komanda tiek veidota no dažādu Latvijas klubu jaunajiem spēlētājiem. Lielākā daļa sastāva šosezon pārstāvēja “Latvijas Universitāte/FS Masters” komandu 1.līgā.

“Goal Diggers” komanda tika izlozēta A.grupā. Tā sešās turnīra spēlēs izcīnīja piecas uzvaras, kas deva pirmo vietu grupā un automātisku ceļazīmi uz 1/4. “Goal Diggers” komanda jau turnīra otrajā spēlē parādīja, ka nevienai vienībai neatstās nekādas cerības, izcīnot pārliecinošu uzvaru pret pagājušās vasaras vicečempioniem “Labi Būs/R1TV” komandu ar rezultātu 9:2. 1/4 dramatiskā spēlē tika izcīnīta uzvara pret “Pink Pony” komandu ar rezultātu 3:2.

Komandā līdera lomu ir uzņēmies Matīss Tepers (17 punkti, 10+7), sezonas laikā Tepers bija viens no līderiem “LU/FS Masters” komandā. Jāpiemin vēl viņa komandas biedri Ralfs Klempners (13 punkti, 8+5) un Jānis Vilks(5+6), kuri ir arī vieni no komandas līderiem “Goal Diggers” sastāvā. Jāizceļ vēl Lielvārdes spēlētāja Markusa Nazarova sniegums 1/4 spēlē pret “Pink Pony” komandu, jo tieši viņa divi vārtu guvumi ļāva svinēt uzvaru.

Par vārtu drošību “Goal Diggers” komandas vārtos rūpējas Mairis Skruļs, kurš ar savu atvairīšanas metienu procentu ir viens no turnīra labākajiem vārtsargiem. Skruļs karjeras laikā pārstāvējis “RTU/Rockets” 1.līgas komandu.

Rīt pusfinālā “Goal Diggers” komandai jātiekas pret “Božkov International” komandu. Spēles sākums plkst. 19:45, tiešraide no O.Kalpaka skolas “FNW Latvia” youtube kanālā.