• Ernests Voļskis

Summer Floorball Battle Final 4. “Božkov International”

Jau šodien, 29. jūlijā tiks aizvadītas izšķirošās spēles “Summer Floorball Battle” turnīrā. Ar četriem rakstiem centīšos iepazīstināt jūs ar TOP4 komandām šajā turnīrā, kas jau rīt cīnīsies par godalgām. Šajā rakstā par “Božkov International” komandu.

Foto: Floorball.lv


Šī komanda ar nosaukumu “Božkov International” arī daudziem pirmo reizi šķiet dzirdēta, bet ja sākam runāt par komandas sastāva kodolu, tad florbola skatītajam uzreiz skaidrāka bilde par komandu. “Božkov International” komandu veido spēlētāji no Latvijas florbola čempionāta 1.līgas komandas “FBK SĀC”.

“Božkov International” komanda ir vienīgā TOP4 komanda no B. grupas, pārējās trīs ir no A. Grupas. Ar izcīnītām piecām uzvarām, sešās spēlēs, tā ierindojās 2.vietā B. grupā, paliekot tik aiz pašreizējiem čempioniem “Oxdog/Špīleru Brigāde” komandas. Trijās no sešām grupas spēlēm tai izdevās gūt desmit un vairāk vārtus. 1/8 “Božkov International” komandai pretī nāca A. Grupas 7.vieta “NND/Lauvas” komanda, kas bez variantiem tika sagrauta 12:3. Nākamajā kārtā pretī nāca jaunā “Specklase” vienība. “Božkov International” komandai nācās iespringt, jo neskatoties uz labo sākumu 3:0, pretinieki izlīdzināja rezultātu 3:3, un pat spēja izvirzīties vadībā mača tālākā gaitā. Tomēr “Božkov International” komanda parādīja raksturu un spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 6:4.

Komandas kodolu līderos veido tie paši, kas “FBK SĀC” 1.līgā, proti Dēvids Osītis (24 punkti, 15+9) un Alvis Dāle (19 punkti, 11+8).

Vārtos “Božkov International” komandai darbojas 21 gadus jaunais Kārlis Pops, kurš pagājušo sezonu aizvadīja ‘FBK Valmiera” komandā. Šobrīd pēc pieejamās informācijas Latvijas Florbola savienības mājaslapā, Pops gaidāmo sezonu īrē aizvadīs tieši “FBK SĀC” komandā.

Pusfinālā “Božkov International” komandai jātiekas pret “Goal Diggers” komandu. Spēles sākums plkst. 19:45, tiešraide no O.Kalpaka skolas “FNW Latvia” youtube kanālā.