• Gustavs Rolands Ražinskis

''Sheffield United'' neuzstādīs jaunu antirekordu

Updated: Mar 20, 2021

Neskatoties uz to, cik slikta sezona ir ''Sheffield United'' komandai, par vienu viņi var būt droši - jauns antirekords (iegūto punktu ziņā) netiks uzstādīts.

Attēls: skysports.com

''Sheffield United'' 2020./2021.gada sezona

Pirmajās desmit šīs sezonas līgas spēlēs komandai no Šefīldas izdevās gūt tikai vienu punktu, kad ar 1:1 nospēlēja ar citu līgas pastarīti - ''Fulham''.

Skatoties šobrīd, 04.03.2021., komanda ir aizvadījusi 27 līgas spēles, gūstot vien 14 punktus. Tīri salīdzinājumam - ''Manchester City''' vienība 27 līgas spēlēs ir guvusi 65 punktus, pēc kā varam secināt, ka līgas vājākā komanda atpaliek par 51 punktu no šībrīža 1.vietas.

Antirekords, no kā izdevās izbēgt? Vismazāk gūto punktu skaits 38 spēļu laikā. 2007./2008.gada sezonā ''Derby County'' guva vien 11 punktus 38 līgas spēlēs, vērts pieminēt, ka visas sezonas laikā klubs guva tikai vienu uzvaru. Par šo ''Sheffield United'' komandai vairs nav jāuztraucas, jo, jau pēc aizvadītām 27 spēlēm, komanda ir izcīnījusi 14 punktus - četras uzvaras, divi neizšķirti, divdesmit viena zaude.


Vai ''Sheffield United'' izdosies palikt Anglijas premjerlīgā?

Cerība mirst pēdējā. Kā zinām, tad, lai neizkristu no līgas, komandai jāatrodas vismaz 17.vietā. Situācija ir redzama attēlā - 20.vietā ar 14 punktiem ir ''Sheffield United'', 19.vietā ar 17 punktiem (un spēli rezervē) ir ''West Bromwich Albion'', bet 18.vietā ar 23 punktiem (un arī spēli rezervē) ir ''Fulham''. Tā ir sagadījies, ka tieši nākamā spēle, kas jāaizvada ''West Bromwich Albion'', ir pret komandu, kas atrodas tieši virs izslēgšanas zonas - ''Newcastle United''. Principiāla spēle abām komandām, jo neviena nevar atļauties zaudēt vēl punktus. Šefīldas komandai nepieciešams, lai abas komandas zaudē, bet tas, protams, nav iespējams.

Man ir žēl ''Sheffield United'' komandas, jo es tiešām biju priecīgs vērot to futbolu, ko šī komanda demonstrēja sezonu atpakaļ. Lai arī kā - es ceru, ka viņi ies līdz galam un paliks Anglijas augstākajā līgā, vismaz uz vēl vienu sezonu.