• Gustavs Rolands Ražinskis

''Sheffield United'' gūst pirmo Premjerlīgas uzvaru šosezon

Updated: Mar 20, 2021

Beidzot! Beidzot - pēc 15 zaudējumiem 17 līgas spēlēs - ''Sheffield United'' ir izcīnījuši savu pirmo uzvaru Premjerlīgā šosezon!

Attēls: youtube.com

1.puslaiks

Mača pirmais puslaiks nudien nebija tas pats skatāmākais - bez vārtu guvumiem - taču to iespēju arī nebija nemaz tik daudz, tāpēc jāsaka, ka vienīgais notikums, ko var uzskatīt par interesantu pirmajā puslaikā, bija "Newcastle United'' aizsarga Raiena Frasera noraidīšana no laukuma. Šis spēlētājs trīs minūšu laikā nopelnīja divas dzeltenās kartītes, attiecīgi saņemot sarkano kartīti.

2.puslaiks

Spēle ritēja ierasto gaitu līdz 73.minūtei, kad tika nozīmēts 11.metru soda sitiens uz ''Newcastle United'' vārtiem. Šī bija tā iespēja, ko Šefīldas komanda tik ilgi bija gaidījusi. Lieliski izturot spriedzi, ''Sheffield United'' uzbrucējs Billijs Šarps izmanto izdevību un realizē 11.metru soda sitienu, izvirzot savu komandu vadībā 1:0. Mača gaitā tika parādītas vēl dzeltenās kartītes, taču mačs tā arī noslēdzās - 1:0 ''Sheffield United'' labā. Jāsaka, ka ''Sheffield United'' diezgan pārliecinoši kontrolēja spēli jau no sākta gala, tāpēc viss brieda uz to, ka būs vārtu guvums. Nebūt nebija tā veiksmīgākā ''Newcastle United'' spēle, jo manāmi piekliboja piespēles, to precizitāte. Tika veiktas 283 piespēles (gandrīz uz pusi mazāk kā pretiniekiem), no kurām tikai 68% sasniedza adresātu.

''Sheffield United'' ir ieguvusi svarīgus trīs punktus, bet vēl priekšā vairāk kā puse no sezonas. 18 spēlēs iegūti 5 punkti, kas nozīme, ka nākamajās 20 spēlēs komandai jāgūst vismaz 7 punktus, lai izvairītos no bēdīgi slavenā ''Derby County'' antirekorda - 11 punkti 38 līgas spēlēs.

Kā jau teicu iepriekšējā rakstā - es ticu ''Sheffield United'' spēkiem! Gaidu, kad rādīs to pašu futbolu, ko pagājušajā sezonā!