• Ernests Voļskis

Sanktpēterburgas “SKA” turpina bruņoties nākamajai sezonai

Pie reāla nopietna papildinājuma tikusi Kontinentālās hokeja līgas vienība Sanktpēterburgas “SKA”. Komandai pievienojušies hokejisti Lindens Vejs un Jevgēņijs Timkins. Tāpat “SKA” vienība veicot maiņas darījumu ar Habarovskas “Amur” savas rindas papildinājusi ar Igoru Rudenkovu, pretī aizmainot Sergeju Plotņikovu.


Kanādiešu hokejistam Lindenam Vejam šī būs jau ceturtā sezona Kontinentālajā hokeja līgā. Vejs pirms pievienošanās “KHL” aizvadīja četras nepilnas sezonas Nacionālajā hokeja līgā, pārstāvot Losandželosas “Kings”, Vankūveras “Canucks” un Kalgari “Flames”. Vejs Kontinentālajai hokeja līgai pievienojās 2017/2018.gada sezonā. Par viņa pirmo komandu kļuva Astanas “Barys”. Pēdējās divas sezonas Vejs pārstāvēja Maskavas “CSKA”. Vejs vienmēr bijis komandas līderis izteikts, par to arī liecina viņa statistika “KHL” – 143 punkti, 158 spēlēs.

Jevgēņijs Timkins ir krietni pieredzes bagātāks hokejists šajā līgā. Kopumā spēlējot trīs līgas vienībās. Pirmās divas sezonas Omskas “Avangard, turpinājumā sezona Ziemeļamerikā, bet tad atkal atgriešanās Krievijā. Timkins pievienojās tobrīd bēdīgi slavenajai Čehovas “Vitjaz” komandai, kas bija bruņojusies ar kanādiešu kaušļiem. Nospēlējis tur vien divas sezonas Timkins karjeru nolēma turpināt Magņitigorskas “Metalurg” vienībā. Timkins “Metalurg” rindās kopumā aizvadīja septiņas sezonas, tā laikā izcīnot divus Gagarina kausus. Kopumā Timkins “KHL” aizvadījis pāri 500 spēlēm, tiekot pie 134 rezultatīviem punktiem.

Tikmēr Sanktpēterburgas “SKA” un Habarovskas “Amur” ir veikusi spēlētāju maiņu. “SKA” komanda austrumniekiem ir atdevusi savu pagājušās sezonas kapteini Sergeju Plotņikovu, pretī saņemot 25 gadus jauno Igoru Rudenkovu, kurš pagājušajā sezonā bija viens no Habarovskas komandas līderiem ar 26 rezultatīviem punktiem.

Sanktpēterburgas “SKA” komandai uz nākamo sezonu pievienojušies vēl aizsargs Viktors Antipins no Magņitigorskas “Metalurg” un uzbrucējs Emīls Gaļimovs no Kazaņas “AkBars”.