• Ernests Voļskis

Sācies gaidāmās florbola sezonas pāreju laiks

Jau iepriekš blogā ziņojām par divām pārejām kas notika starpsezonā. Interesantākā noteikti bija Latvijas vārtsarga Roberta Trepša pāreja uz Norvēģijas čempionāti. Tuvojoties gaidāmajai florbola sezonai ir notikušas vairākas florbolistu pārejas un īres, liecina informācija floorball.lv.

Lauris Bergs. Foto: Floorball.lv


Oficiāli pagaidām ir divi spēlētāji ar spēkā esošām pārejām, tie ir Juris Tretjakovs un Dāvis Janovskis, kas no 2.līgas komandas “FK Metēji” pārgājuši uz komandu “Lielvārde/Fatpipe”. Pieņemams, ka abi spēlētāji spēlēs kluba sistēmas 1.līgas komandā “Lielvārde/Fans”.

Pagājušajās sezonas vidū Talsu audzēknis Krišs Treimanis pārgāja no dzimtās komandas uz Cēsu “Lekrings” komandu. Tobrīd vēl tas bija īrē spēkā esošs līgums, bet tagad pēc jaunākās informācijas floorball.lv ir veikta oficiāla pāreja.

Atgriežoties pie Lielvārdes komandas, tad tā arī ir šķīrusies no spēlētāja. Vārtsargs Lauris Bergs no 1.līgas vienības “Lielvārde/Fans” pārcēlies uz “FBK Valmiera” komandu. Bergs visticamāk sāks 1.līgas komandā “FBK Valmiera/BSS”.

Tikmēr pie papildinājuma tiks 1.līgas vienība “FK Saulkalne”, jo sastāvam pievienosies 22 gadus jaunais Krists Bitenbinders. Pagājušajā sezonā Bitenbinders pārstāvēja 2.līgas komandu “Aizkraukle/Koknese”, tāpat arī strādājot par treneri “FK Saulkalne” jauniešu sistēmas komandā Rīgas “Lauvas”.

Talsu komandā pēc vienas sezonas Irlavā atgriezīsies Emīls Krūmiņš. Pagājušā sezonā Krūmiņš “Irlava/Avant” sastāvā savāca 38 punktus, tādējādi kļūstot par komandas ceturto rezultatīvāko spēlētāju. Krūmiņš dosies īrē atpakaļ uz Talsiem.


Info: Floorball.lv