• Ernests Voļskis

“RTU/Rockets” atgriezīsies Elvi florbola līgā

Pēc trīs sezonu prombūtnes Elvi florbola līgā atgriezīsies Rīgas vienība “RTU/Rockets” komanda. Pēdējās trīs sezonas rīdzinieki pavadīja Latvijas florbola čempionāta 1.līgā. Plašāku komentāru par šo atgriešanos komentēja galvenā trenera palīgs jaunajā sezonā Imants Lastovskis.

RTU/Rockets komanda. foto: floorball.lv


“Šis ir milzīgs solis Rockets kluba attīstībā. Esmu gandarīts par paveikto un apzinos cik smags darbs ir vēl tikai priekšā. Šobrīd ir skaidrs, ka Elvi līgas klubs balstīsies uz mūsu pašu jauniešu sistēmas kadriem, apvienojumā ar mūsu 2019/2020 sezonas pamat spēkiem, saprotams, ka piesaistīsim arī kādu pieredzējušāku spēlētāju. Sākums noteikti būs smags, bet ar ieguldītu sistemātisku darbu ticu, ka spēsim nostabilizēties un kļūt par stabilu augstākās florbola līgas vērtību.  Par uzvārdiem komandā vēl nesteigšos, bet zināms, ka galvenā trenera darbu veiks Mārtiņš Lapsiņš un pats asistēšu, sadalot ar Mārtiņu pienākumus. Treniņus esam sākuši, tagad laiks piemeklēt dažus papildspēkus un atbalstītājus.” Komentēja Lastovskis.

“RTU/Rockets” komanda Elvi florbola līgā pēdējo reizi atradās 2016/2017.gada sezonā, kad playoff pirmajā kārtā piekāpās “Triobet/Ulbroka” komandai sērijā 1:4.

Pagājušajā Latvijas florbola čempionāta 1.līgas sezonā rīdzinieki palika 3.vietā Rietumu konferencē, bet starp komandām, kas pretendēja uz spēlēšanu virslīgā, rīdzinieki bija izteikti pirmā loze uz spēlēšanu virslīgā.


Info: https://www.facebook.com/RocketsFlorbols