• Ernests Voļskis

Roberts Trepšs karjeru turpinās Norvēģijā

23 gadus jaunais Latvijas florbola vārtsargs Roberts Trepšs karjeru nolēmis turpināt Norvēģijas virslīgas komandā “Harstad”. Trepšs līdz šim pārstāvēja Elvi florbola līgas vienību Kocēnu “Rubene”, kur bija izteikts pirmais numurs.

Roberts Trepšs. Foto: Floorball.lv“Man gribās pamēģināt un izaicināt sevi uz ko jaunu, kamēr esmu jauns, tāds arī ir plāns”. Izteicās Roberts Trepšs par pārcelšanos uz Norvēģiju.

Roberts Trepšs visu savu karjeru pavadījis vienā komandā, jau pieminētajā Kocēnu “Rubene” komandā. Virslīgā Trepšs debitējis 2014./2015.gada sezonā, pārstāvot Latvijas U19 izlasi. Toties debiju Kocēnu “Rubene” virslīgas komandā viņš piedzīvoja 2016.gada septembrī, spēlē pret Liepājas “Kurši”. Kopumā Elvi florbola līgā ar “Rubene” komandu viņš aizvadījis četras sezonas. Labākās sezonas Robertam “Rubene” sastāvā bijušas 2016./2017.(respektīvi pirmā) un pagājušā sezona, kad viņa atvairītais metienu procents bijis virs 85%.

"Esam patiesi gandarīti, ka tieši Roberts, kuru mēs uzskatām par labāko vārtsargu Latvijā, ir izvēlējies karjeru turpināt tieši mūsu vienībā - "Harstad". Tā par Trepša pāreju izteicās "Harstad" komandas menedžeris Niko Kristensens.


Norvēģijas vienībā “Harstad” līdz šim jau spēlējuši trīs latvieši. Atis Stepāns, Toms Kirmušs un Ritvars Bērziņš. Cik zināms, tad Kirmušs paliks “Harstad” vienībā arī uz nākamo sezonu.

Pagājušajā sezonā “Harstad” komanda Norvēģijas “Eliteserien” līgā palika 10.vietā, kas ļāva saglabāt vietu arī uz nākamo sezonu “Eliteserien” līgā.