• Ernests Voļskis

Ričards Dēvits karjeru turpinās “FS Masters” vienībā

22 gadus jaunais florbolists Ričards Dēvits karjeru turpinās Ulbrokas “FS Masters” vienībā. Dēvits visu karjeru pavadījis tikai vienā komandā, dzimtajā Liepājas “Kurši/Ekovalis”. Kopumā Dēvits Virslīgā aizvadījis astoņas sezonas, bet devīto viņš iesāks jaunā komandā. Par pārcelšanos uz Ulbroku, Dēvits izteicās Ulbrokas sociālajos tīklos.

Ričards Dēvits "Kurši/Ekovalis" sastāvā. Foto: https://www.facebook.com/FKKursi
“Jau ilgu laiku bija plāns par pārvākšanos uz Rīgu, un tas arī nozīmēja, ka būtu jaunas komandas meklējumos, un protams par primāro iespēju uzskatīju “FS Masters” komandu. Lūk esmu šeit!” Izteicās Dēvits.

“Viss mani šeit apmierina – treniņi tiek aizvadīti ļoti augstā līmenī, kā arī viss saistītais ar to ir sakārtots tā, ka nav ne par ko citu jādomā, kas man ļoti patīk. Ar dažiem “FS Masters” spēlētājiem jau pirms ierašanās komandā biju labi pazīstams, tāpēc iejusties bija ļoti viegli, it īpaši pēc nometnes Rojā. Ja runājam par komandas mērķiem, tad visiem ir skaidrs – uzvarēt! Tas, protams, arī ir mūsu mērķis. Vēlos uzlabot savu spēli abos laukuma galos un parādīt uz ko esmu spējīgs. Sagaidu spraigu un interesantu sezonu”. Tā par jauno savu komandu izteicās Dēvits.

Dēvits jau paspēja aizvadīt draudzības spēli “FS Masters” rindās pret Cēsu “Lekrings” komandu. Dēvits šajā spēlē atzīmējās ar četriem vārtu guvumiem.

Pagājušajā sezonā Dēvits “Kurši/Ekovalis” sastāvā atzīmējās ar 36 punktiem, (16+20), kļūstot par komandas otru rezultatīvāko spēlētāju. Kopumā Dēvids Latvijas spēcīgākajā čempionātā ir atzīmējies ar 202 punktiem, (103+99).

Dēvits pārstāvējis Latvijas U19 izlasi, 2015.gada Pasaules čempionātā, kur ar Latvijas izlasi izcīnījis 5.vietu.

Dēvits uz “FS Masters” komandu ir devies īrē līdz 2021.gada jūnijam. Tāpat arī īres termiņu ar “FS Masters” komandu pagarinājis Rolands Kovaļevskis, kurš 2017.gadā pārnāca no tās pašas “Kurši” vienības.


Foto: https://www.facebook.com/fsmasters


Izmantotā informācija: https://www.facebook.com/fsmasters

https://www.floorball.lv