• Gustavs Rolands Ražinskis

"RFS" piedzīvo smagu zaudējumu Valmierā

Astoņpadsmitajā Optibet Virslīgas kārtā ''Valmiera'' savās mājās ar rezultātu 4:0 pārspēja ''RFS''.


Attēls: Optibetvirsliga.com

Rezultāts pēc aizvadītām 45 spēles minūtēm - ''Valmiera'' 0:0 ''RFS''

Diemžēl, bet ar 45 minūtēm bija par īsu, lai kāda no komandām spētu atklāt spēles rezultātu, tāpēc, kaut arī bija bīstami momenti no abām komandām, pirmajā puslaikā lielākie notikumi bija ''RFS'' aizsarga Vladislava Sorokina saņemtā dzeltenā kartīte un Latvijas izlasē spēlējošā ''Valmieras'' uzbrucēja Raimonda Kroļļa iznākšana laukumā.

Rezultāts pēc aizvadītām 90 spēles minūtēm - ''Valmiera'' 4:0 ''RFS''

Otrā puslaika sākumā ''RFS'' veica spēlētāju maiņu, Vitālija Jagodinska vietā stājās cits aizsargs - Kaspars Dubra, taču šis nevainagojās ar panākumiem, jo vien 9 minūtēs vēlāk, 54. minūtē, ''Valmieras'' uzbrucējs Kamilo Mena atklāja spēles rezultātu, pateicoties precīzi izpildītam 11. metru soda sitienam. Starp pirmajiem un otrajiem vārtu guvumiem tika veiktas 8 spēlētāju nomaiņas un parādīta viena dzeltenā kartītē. Pēc šiem notikumiem sekoja kas neticams - ''Valmieras'' vienība 8 minūtēs guva 3 vārtus. Pirmos no šiem trim guva 84. minūtē, kad precīzs bija senegāliešu aizsargs Pape Jare Fols, pēc tam vārtus 89. minūtē guva gruzīņu aizsargs Luka Silagadze, un spēlei treknu punktu pielika senegāliešu pussargs Alions Endoje, gūstot ceturtos ''Valmieras'' vārtus.

''RFS'' šis bija visnotaļ smags zaudējums, bet viss vēl ir priekšā, kā arī pagaidām droša otrā vieta līgā, ar 5 punktiem aiz sevis atstājot ''Riga FC''.