• Ernests Voļskis

Rebeka Laure pārceļas uz ''Lekrings'' vienību

Elvi sieviešu florbola līgas spēlētāja Rebeka Laure no Rubenes komandas gaidāmo sezonu florbolā aizvadīs īrē Cēsu Lekrings vienībā.

Foto: Florball.lv


Rebeka Laure visu savu karjeru aizvadījusi Rubene komandā, sākot ar U14 vecuma grupu. 2013/2014. sezonā Laure debitēja sieviešu 1. līgā, 20 spēlēs tiekot pie 22 punktiem (10+12). Sezonu vēlāk Laure debitēja arī sieviešu virslīgā, savā pirmajā sezonā virslīgā gūstot 8 vārtus un izcīnot čempionu titulu. Laure spēlējusi Rubenes komandas jauniešu sistēmā, tādās vecuma grupās kā U14, U16 un U18.


Laurei visās sezonās virslīgā izdevies izcīnīt 5 čempionu titulus kopā ar Rubenes komandu. Pagājušajā sezonā Laure tika pie 24 punktiem (14+10), kas ir viņas labākais rādītājs pa piecām sezonām virslīgā.


Laure ir arī pārstāvējusi Latvijas sieviešu U19 izlasi pasaules čempionātos. 2016.gada pasaules čempionātā sievietēm U19 Laure aivadīja 4 spēles Latvijas izlasē. 2017.gadā Laure debitēja Latvijas sieviešu izlasē, aizvadot divas pārbaudes spēles pret Somijas U19 izlasi un tiekot pie vienas piespēles.


Par gaidāmo sezonu komentāru sniedza pati Rebeka Laure.

Es nezinu kāda būs nākamā sezonā, to rādīs laiks. Būs jauna komanda, pamainīta vide, jaunas iespējas. Domāju, ka būs interesanti un varēšu savādāk paskatīties uz spēli un iegūt jaunu pieredzi, kas nostiprinās jau esošo.


Elvī sieviešu virslīgas sezona Lekrings komandai un Laurei sāksies septembrī!