• Ernests Voļskis

Rīgas “Dinamo” atspēlējas, tomēr piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

Rīgas “Dinamo” komanda šovakar Ufā tikās ar vietējo “Salavat Julajev” komandu. Rīdzinieki trešā perioda izskaņā spēja atspēlēt divu vārtu deficītu panākot 5:4 un novest spēli līdz pēcspēles metieniem, kuros gan veiksmīgāki bija “Salavat Julajev” hokejisti, kuriem izdevās uzvarēt spēli ar rezultātu 5:4. “Dinamo” komandai šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Foto: https://www.dinamoriga.lv


Pirmais periods pavisam veiksmīgs bija “Salavat Julajev” hokejistiem, jo ne tikai tas noslēdzās 2:0 par labu viņiem, bet arī metienu un iemetienu ziņā viņi bija pārliecinoši līderi pirmajā periodā.


Otrajā periodā Ufas komanda guva vēl vienus vārtus panākot jau 3:0 šajā spēlē. Perioda izskaņā rīdzinieki atguva divus vārtus, kad ar vārtu guvumiem izdevās izcelties Jānim Švanenbergam un Gļebam Zirjanovam. Otrais periods noslēdzās 3:2 par labu Ufas komandai.

Foto: https://www.dinamoriga.lv


Trešā perioda sākumā Kontinentālās Hokeja Līgas šīs sezonas trešais rezultatīvākais spēlētājs Temū Hartikainens panāca 4:2, tādējādi atjaunojot divu vārtu pārsvaru mājiniekiem. Rīgas “Dinamo” turpināja apdraudēt Danila Tarasova vārtus, un trīs ar pus minūtes līdz perioda beigām rīdzinieki sāka savu atspēlēšanos pamatlaikā. Trešos vārtus mūsu labā guva Miks Indrašis, kurš pielaboja Gļeba Zirjanova metienu, bet rezultātu izlīdzināt izdevās Denisam Paršinam 43 sekundes līdz pamatlaika beigām.


Pēcspēles metienos rīdzinieki nerealizēja nevienu no pieciem metieniem, toties Ufas “Salavat Julajev” pirmās maiņas uzbrucējs Markuss Granlunds pamanījās gūt vienu pēcspēles metienu, kas arī atnesa viņiem uzvaru šajā spēlē 5:4.

Foto: https://www.dinamoriga.lv


Rīgas “Dinamo” ar 25 punktiem ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā. Līdz sezonas beigām vēl palikušas astoņas spēles rīdziniekiem. Nākamā spēle pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”, kuru sezonas pirmajā tikšanās reizē izdevās pārspēt 5:2.