• Ernests Voļskis

Punnenovs atgriežas ar 31 atvairītu metienu un zaudējumu. Rubīnam Dānijā uzvara

Šodien vairāki latviešu hokejisti aizvadīja spēles savos pārstāvētājos Eiropas klubos. Jāuszver Ivara Punnenova atgriešanās vārtos Šveices komandā Langnavas “Tigers”. Punnenovs atvairīja veselu 31 metienu, tomēr tas nepalīdzēja viņa komandai izcīnīt uzvaru. Pie panākuma tika Kristiāns Rubīns, kurš palīdzēja savai vienībai Frederikshavnai izcīnīt uzvaru.

Foto: https://www.scltigers.ch


Ivars Punnenovs līdz šim vakaram šosezon vēl nebija stājies vārtos Šveices čempionātā. Jāpiemin, ka Punnenova komandas biedri ir latviešu hokejisti Rihards Melnalksnis un Toms Andersons. Šovakar viņa pārstāvēta Langnavas “Tigers” mājās uzņēma Raperswill vienību, kas ir Punnenova iepriekšējā komanda Šveices Čempionātā. Viesi no Rapersvillas pirmā perioda beigās atklāja spēles rezultātu. Nākamos periodus tas diemžēl nemainījās, un latviešu pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1. Punnenovs šajā spēlē atvairīja 31 pretinieku metienu. Tikmēr Andersons nospēlēja 8.minūtes, kuru laikā nopelnīja noraidījumu un vienreiz meta pa vārtiem, bet Melnalkšņa spēles laiks bija 7.minūtes šajā spēlē. Citā Šveices Čempionāta spēlē pie uzvaras izdevās tikt Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai Lozannas komandai, kas viesos pārspēja “Ambri-Piotta” komandu ar rezultātu 3:2 papildlaikā. Ķēniņš laukumā pavadīja 16.minūtes kuru laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem. Ķēniņam šosezon septiņās spēlēs pieci punkti (2+3).

Pie uzvaras Dānijas Čempionātā izdevās tikt Kristiāna Rubīna pārstāvētajai Frederikshavnas komandai, kas mājās pārspēja Odenses “Bulldogs” komandu ar rezultātu 3:2 spēles papildlaikā. Rubīns šosezon piecās spēlēs atzīmējies ar vienu vārtu guvumu. Citā spēlē Dānijas čempionātā rezervē palika latviešu vārtrsargs Jānis Voris, kura pārstāvētā Rodovres “Mighty Bulls” piedzīvoja zaudējumu pret “Esbjerg” komandu ar rezultātu 2:5.

Krievijas augstākajā līgā šodien spēli aizvadīja Edgara Kuldas pārstāvētā un Leonīda Tambijeva vadītā Novokuzņeckas “Metalurg” komanda, kas piekāpās Tjumeņas vietējai komandai ar rezultātu 2:3. Kulda šosezon aizvadījis piecas spēles “Metalurg” rindās, pašlaik ar punktiem nav atzīmējies.