• Gustavs Rolands Ražinskis

Par Čempionu līgas otrajām ceturtdaļfinālu spēlēm

Updated: Apr 8, 2021

Jau šovakar plkst. 21:45 varēsim caur TV ekrāniem skatīties divas 2020./2021. gada sezonas Čempionu līgas ceturtdaļfinālu spēles - ''Bayern Munchen'' pret ''Paris Saint-Germain'' un ''Porto'' pret "Chelsea".


Attēls: bestnewsdirect.com

''Bayern Munchen'' pret ''Paris Saint-Germain''

Uzskatu, ka visi futbola fani (atskaitot ''Porto'' un ''Chelsea'' atbalstītājus', protams) ir vienisprātis, sakot, ka šis mačs visticamākais būs interesantāks par otru, taču mēs zinām, kāds ir futbols un kā tas var izvērsties, turklāt - Minhenes vienības labā nespēlēs šīs sezonas labākais vārtu guvējs Roberts Levandovskis, kurš starptautisko spēļu pārtraukumā satraumējās. Vai tas "Bayern" komandai ir sāpīgs zaudējums? Neapšaubāmi. Vai tas maču padarīs interesantāku? Pavisam iespējams. Tā pieļauju, jo tas dos papildu motivāciju Parīzes vienībai, kuri zina, ka šo spēli jāaizvada nevainojami, lai Minhenei, kad jau būs atbildes spēle, nāktos pasvīst krietni vairāk. "Bayern Munchen" palīdzēt nevarēs ne tikai Levandovskis, bet ''izkritis'' ir arī labās malas pussargs Nabrī, savukārt ''Paris Saint-Germain'' spēlēs bez Veratti, Ikardi, Peredess.

Manuprāt, uzvarēs ''Bayern'', taču esmu par interesantu maču, tāpēc nebēdāšos, ja uzvarēs ''PSG''.


Attēls: anythingcelebrity.com

"Porto" pret ''Chelsea''

Kā jau teicu - domāju, ka nebūs interesants mačs. ''Porto'' ir nedaudz apmaldījusies. Vai varbūt viņi atkārtos 2004.gadu un visus pārsteigs? Tad jau redzēsim. Spēle notiks neitrālā stadionā - ''Ramon Sanchez Pizjuan'' -, kas ir mājas stadions ''Sevilla'' komandai, taču mājniece būs vienība no Portugāles. Traumu nav, pamatsastāvā nevajadzētu būt nekādām lielajām izmaiņām, ja salīdzinām ar iepriekšējām Čempionu līgas spēlēm.

Savukārt ''Chelsea'' ir uzņēmusi apgriezienus - jaunā trenera Tuhela vadībā zaudējusi tikai vienu no 15 spēlēm. Tik labā formā šī komanda nav bijusi kādu laiku. Neticu, ka ''Porto'' būs tie, kas šai komandai sagādās otro zaudējumu pēc kārtas. Arī ''Chelsea'' rindā nav satraumētu pamatsastāva spēlētāju, tāpēc ir gaidāms, ka Tuhels laukumā laidīs savus labākos vīrus. Nevaru sagaidīt, kad Vērners sāks sist iekšā vārtus. Nevaru. Viņš tiešām ir to pelnījis, taču man šķiet, ka viņam trūkst pārliecības sevī. Kad ir iespēja iesist, viņš tik ļoti uztraucas par to, vai nepasitīs garām, ka nemaz normālu sitienu vārtu virzienā neveic. Nav pie vainas viņa fiziskā, bet gan morālā/emocionālā forma. Vismaz man tā šķiet.

Neskatoties uz to, kas ir Anglijas kluba īpašnieks, es šoreiz esmu par viņiem.

Jau pēc dažām stundām sāksies abi mači - tad arī noskaidrosim, kura vienība varēs nākamo maču aizvadīt ar nedaudz mierīgāku prātu.