• Ernests Voļskis

Pašlaik pārceltas astoņpadsmit spēles Kontinentālajā Hokeja Līgā. No tām četras rīdziniekiem

Pēc šodienas pieejamajiem datiem Kontinentālajās Hokeja Līgas mājaslapā šobrīd ir pārceltas astoņpadsmit spēles, to skaitā četras rīdziniekiem. Pašlaik viena no atceltajām spēlēm ir aizvadīta, bet četrpadsmit spēlēm ir noteikts datums, kad tās tiks aizvadītas. Kā jau zināms Rīgas “Dinamo” komandā aizvakar tika konstatēts jauns covid-19 uzliesmojums, kas neļāva aizvadīt sestdien spēli, to skaitā šodienas spēli pret Magņitigorskas “Metalurg” komandu.

Dinamo Rīga. Foto: https://www.dinamoriga.lv


Pirmā spēle, kas netika aizvadīta šajā sezonā bija jau pašā sezonas sākumā, kas bija paredzēta starp Minskas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Spēles nenotikšanas iemesls bija “Jokerit” komandas neierašanās Baltkrievijas galvaspilsētā, ņemot vērā politiskos grautiņus pilsētā, ne pandēmijas situāciju pasaulē. Pašlaik spēlei vēl nav noteikts konkrēts datums. Kā zināms Helsinku “Jokerit” pēc tam tika konstatēts covid-19 uzliesmojums komandā, kas neļāva aizvadīt spēles gandrīz divas nedēļas. “Jokerit” tā rezultātā tika atceltas piecas spēles.

Līdzīgi kā Helsinku “Jokerit” komandai vēl karantīnā tika ievietotas Jaroslavas “Lokomotiv”, un Astanas “Barys” komandas. “Lokomotiv” komandai pašlaik ir trīs pārceltas spēles, bet “Barys” komandai sešas spēles.

Rīgas “Dinamo” komandai pagājušajā nedēļas nogalē tika konstatēts jau otrais covid-19 uzliesmojums, kā rezultātā atceltas sešas spēles, divās no tām saņemot tehniskos zaudējumus pret Maskavas komandām “Dinamo” un “CSKA”. Pašlaik Kontinentālā Hokeja Līga savā kalendārā publicējusi, ka mūsējie spēli pret Ņižņekamskas “Neftehimik” komandu aizvadīs 7.novembrī, pret Astanas “Barys” 3.novembrī, bet pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 15.decembrī. Pašlaik vēl nav zināms kad mūsējie aizvadīs spēles pret Podoļskas “Vitjaz” un Magņitigorskas “Metalurg”.

Tehniskie zaudējumi šobrīd piešķirti trijās spēlēs, divās no tiem zaudējumi piešķirti Rīgas “Dinamo” komandai.


Pārceltās/Atceltās spēles:

Foto: https://en.khl.ru