• Ernests Voļskis

Pašlaik līderos "FK Saulkalne" un "Latvijas Universitāte/FS Masters". LČ 1.Līga

Šobrīd Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā līdz 7.novembrim paredzēts pārtraukums saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu. Komandas jau paspējušas aizvadīt pirmās spēles, kas ir devušas attiecīgās vietas komandām turnīra tabulā. Pašlaik austrumu konferencē līdere ir “FK Saulkalne” komanda, toties rietumos labākā ir “Latvijas Universitāte/FS Masters” komanda. Pašsaprotami, ka vienīgā komanda, kas nav aizvadījusi nevienu spēli 1.līgā ir Igaunijas komanda “Jogeva SK Tahe/Olivia”.

Foto: https://www.lu.lv / http://saulkalne.rigaslauvas.lv


Austrumu konferencē komanda aizvadījušas pa trīs, četrām spēlēm čempionātā. Pašlaik bez zaudējumiem “FK Saulkalne” un “Lielvārde/Fans” komandas. Saulkalnes komanda šobrīd ir 1.vietā ar 11 punktiem, jo tā aizvadījusi pa vienu spēli vairāk nekā Lielvārdes komanda. Saulkalnei izdevies uzvarēt Valmieras, Valkas, Cēsu un Madonas komandas, pie tam katra spēle uzvarēta ar vienu vārtu starpību. Tikmēr Lielvārdes florbolisti vinnējuši “FK Madona, “FK Metēji” un “Rubene-1” komandas. Pašlaik austrumu konferences 5.vietā ar sešiem punktiem atrodas vieni no čempionāta favorītiem “FBK SĀC” florbolisti, kas sezonu sāka ar divām uzvarām, bet nākamajās divās spēlēs nācās piekāpties pretiniekiem. Pagaidām austrumu konferencē ir divas komandas bez uzvarām – Cēsu “Lekrings” un Ogres “FK Metēji”.

Rietumu konferencē ir vēl komandas, kas paspējušas aizvadīt tikai divas spēles regulārajā sezonā, bet ir arī vienības ar trīs, četrām spēlēm. Pašlaik vienīgā komanda, kas nav zaudējusi nevienu spēli ir “Latvijas Universitāte/FS Masters” komanda. Rīdzinieki uzvarējuši visas četras spēles pamatlaikā, kas dod 12 punktus. Sezonu tie sāka ar uzvaru izbraukumā pret Ogres “Vilki”, turpinājumā uzvarētas divas Kurzemes komandas “FK Kurši FSS” un “Leģions/Grobiņa”, bet pēdējā spēlē Rīgas derbijā sagrauta “RTU/Rockets-1” komanda. Tuvākie sekotāji “FS Masters” komandai ar deviņiem punktiem ir Ķekavas “Bulldogs, Ogres “Vilki” un jaunpienācēja “SK Slampe/Zevid” komandas. Bez uzvarām un nulle punktiem pašlaik ir četras vienības – “FK JeNo”, Talsu “NSS/Zerorisk”, “RTU/Rockets-1” un “FK Kurši/FSS”.

Rezultatīvākais spēlētājs pagaidām Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā ir “Latvijas Universitātes/FS Masters” uzbrucējs Jurģis Aizupietis ar 15 punktiem (6+9), toties viņa tuvākie sāncenši ir “FK Saulkalne” uzbrucējs Kārlis Barons ar 13 punktiem (10+3) un Kristaps Jaunzems ar 13 punktiem (8+5).

Pašlaik paredzēts, ka spēles Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā atsāksies 7.novembrī.

https://www.floorball.lv