• Ernests Voļskis

Pēc piecām sezonām Zviedrijā šveicietis Manuels Engels atgriezīsies dzimtenē

Pēc pieejamās informācijas IFF mājaslapā šajā nedēļā par vērīgāko pāreju kļuvusi Šveices florbolista Manuela Engela nonākšana dzimtenē Šveices komandā “Koniz”. Engels iepriekšējos piecus gadus aizvadīja Zviedrijas Superlīgas komandā “Vaxjo Vipers”.

Manuels Engels Šveices izlases sastāvā. Foto: https://floorball.sportPēc piecām sezonām Zviedrijā, 27 gadus jaunais Engels nolēmis atgriezties dzimtenē, pievienojoties spēcīgākās līgas “NLA” komandai “Koniz floorball”. Engels kā Šveices nacionālās izlases spēlētājs pievienosies izlases komandas biedram Manuelam Maueram šajā komandā.

Engels piecu sezonu laikā spēlējot Zviedrijas komandā “Vaxjo Vipers” guva 70 vārtus. Viņš Zviedrijas vienībai pievienojās 2015. gadā pārnākot no dzimtās komandas Langnavas “Tigers”.

Engels ar Šveices Nacionālo izlasi Pasaules čempionātos izcīnījis trīs bronzas medaļas, kopumā pārstāvot izlasi piecos Pasaules čempionātos. Engelam arī ir izcīnīta bronzas medaļa ar U19 izlasi Pasaules čempionātos.

Engels ir viens no diviem Šveices florbolistiem, kuram ir visvairāk aizvadīto spēļu Zviedrijas Superlīgā. Otrs ir Marks Daisls.

Info: https://floorball.sport