• Ernests Voļskis

“Oxdog/Ulbroka” komandai nedēļas nogalē jātiekas ar līderēm. Elvi Florbola Līga

Šajā nedēļas nogalē Elvi Florbola Līgā no piecām plānotajām spēlēm tiks aizvadītas četras, jo spēle starp Kocēnu “Rubene” un “Lielvārde/Fatpipe” tika atcelta. Divas spēles aizvadīs “Oxdog/Ulbroka” komanda, tiekoties ar divām šī brīža līderēm “Ķekava” un “FBK Valmiera”. Divas no četrām spēlēm būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā.

"Oxdog/Ulbroka" komanda. Foto: Floorball.lv


“Oxdog/Ulbroka” no divām spēlēm nedēļas nogalē pirmo aizvadīs izbraukumā pret “Ķekava” komandu, kas pašlaik pēc +/- atrodas pirmajā vietā. Pašlaik “Oxdog/Ulbroka” ar 14 punktiem ieņem 5.vietu Elvi Florbola Līgā, jāpiemin, ka pagājušajā nedēļas nogalē Ulbrokas komanda negaidīti piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret “Irlava/Avant” komandu 3:9. Pašlaik “Oxdog/Ulbroka” komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem ir pieredzējušais Atis Blinds, toties Ķekavas vienībā un visā līgā rezultatīvākais vēl joprojām ir Klāvs Jansons ar 26 punktiem (9+17). Pagājušajā sezonā abās tikšanās reizēs pārāka bija Ulbrokas komanda (7:3 un 6:4). Spēle jau rīt no Ķekavas plkst. 20:00, tiešraidē Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā.

Otrā spēle “Oxdog/Ulbroka” komandai būs jāaizvada viesos pret vēl vienu pašreizējo līderi “FBK Valmiera” komandu. Valmieras komandai tāpat kā Ķekavai un Cēsīm pašlaik ir 18 punkti turnīra tabulā. “FBK Valmiera” rindās pašlaik rezultatīvākais spēlētājs ar 18 punktiem (9+9) ir Raitis Ozols. Ozols pašlaik ir otrs rezultatīvākais spēlētājs Elvi Florbola Līgā aiz Klāva Jansona. Pagājušajā sezonā abas vienības uzvaras dalīja uz pusēm, vispirms Ulbroka mājās sagrāva Valmieru ar rezultātu 7:2, toties Valmierā mājinieki spēja revanšēties ar rezultātu 7:6 pēcspēles metienos. Spēle sestdien no Ulbrokas, plkst. 19:00.

Piektdien savā starpā tiksies “SK Pārgauja” un “RTU/Rockets” komandas. Abas vienības nav aizvadījušas spēles kopš 11.oktobra, kad tām izdevās izcīnīt uzvaru. “SK Pārgauja” viesos pārspēja līderus Cēsu “Lekrings” 5:3, bet “RTU/Rockets” tika pie sezonas pirmās uzvaras pāspējot “Bauska” komandu 5:4 pēcspēles metienos. Rīdziniekiem iepriekšējās divas mājas spēles tika atceltas, saistībā ar Covid-19 lielajiem cipariem Rīgā. “SK Pārgauja” pašlaik ar 7 punktiem ieņem 9.vietu tabulā, kamēr “RTU/Rockets” ar diviem punktiem atrodas 11.vietā. Rezultatīvākais Pārgaujas komandā pašreiz ir 27 gadus jaunais Gvido Lauga ar 12 punktiem, toties “RTU/Rockets” komandā rezultatīvākais spēlētājs ir Imants Lastovskis ar astoņiem punktiem. Komandas Elvi Florbola Līgā pēdējo reizi tikās 2016./2017.gada sezonā, kur abās spēlēs bija pārāka “SK Pārgauja” ar rezultātu 9:6. Spēle no Stalbes jau rīt plkst. 20:00.

Interesanta spēle sestdien sagaidāma starp “Lekrings” un “Irlava/Avant” komandām, jo pagājušajā sezonā neskatoties uz “Lekrings” komandas labajiem rezultātiem irlavnieki spēja uzvarēt abās tikšanās reizēs. Pašlaik tieši “Lekrings” ar 18 punktiem ir viena no līderēm Elvi Florbola Līgā, kamēr “Irlava/Avant” ar 10 punktiem atrodas tabulas 7.vietā. Rezultatīvākais “Lekrings” komandā ar 16 punktiem (8+8) vēljoprojām ir Kevins Šmits, toties irlavnieku rindās labākais ir Kristaps Kazlovskis ar 14 punktiem (9+5). Jau sestdien šis duelis no Irlavas plkst. 18:00 tiks translēts Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā.