• Ernests Voļskis

Oxdog/Špīleru brigāde triumfē vasaras līgā

Karstākajā vasaras florbola turnīrā Summer Floorball Battle ir noskaidroti čempioni šīs vasaras, un par tiem kļuvuši Oxdog/Špīleru brigāde. Spraigā fināla spēlē parspējot Labi Būs/R1TV.LV komandu pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4. Pēc uzvaras ar mums dalijās viens no komandas līderiem Adrians Mihailovs.

foto- Špīleri pēc izcīnītās uzvaras (summerfloorballbattle.com)


Spēles gaita no pirmās līdz pēdējai minūtei bija ļoti līdzvērtīga, laba vārtsargu spēle abu komandu izpildījumā, kur beigās visu izšķīra veiksme, zinot cik ļoti bullīši ir laimes spēle. Tā šo spēli komentēja skatītāji, kas bija ieradušies vērot spraigo finālu starp Oxdog/Špīeru brigādiun Labi Būs komandu.


Andrejs Zeltiņš un Elvis Holsts ieņemot vietu vārtos, deva startu sākt noskaidrot, kurš trešajā Summer Floorball Battle turnīrā kļūs par čempioniem! Vai tie būs pērnā gada čempioni Labi Būs vai arī turnīrā uzvaras laurus plauks talantīgā Špīleru brigāde.

Pirmie vārti tika gūti jau piektajā minūtē, izceļoties komandas jaunākajam spēlētājam Tomam Ķeirānam panākot 1:0 Špīleru labā. Labi Būs komanda izlīdzināja rezultātu 11.minūtē, Pēteris Zeltiņš pēc Anda Levita piespēles guva vārtus. Ilgi. Nebija jāgaida Špīleriem lai būtu atkal vadībā, jo pēc 32 sekundēm Adrians Mihailovs panāca par labu Špīleriem 2:1. Pirmā perioda galotnē Labi Būs komandai izdevās gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā šajā spēlē 3:2. Vispirms Andis Levītis izlīdzināja rezultātu 2:2 pēc Pētera Zeltiņa piespēles. Pēc minūtes rezultāts uz tablo jau rādīja par labu Labi Būs vienībai, vienam no komandas līderiem Edgaram Lujānam gūstot vārtus panākot 3:2 šajā spēlē. Otrajā periodā aktīvāk sāk Špīleri ,kas nāca par labu viņiem, jo izdevās panākt neizšķirtu 3:3, Endijs Kleistrovs pēc Toma Gredzena piespēles guva vārtus. Spēles rezultāts veselas 14 minūtes palika nemainīgs, laukumā valdīja īsta cīņa par čempionu titulu. Rezultāts mainījās 36 minūtē, kad Labi Būs komandas spēlētājs Lauris Biezais guva vārtus panākot 4:3. Viss, kas atlika Labi Būs komandai noturēt šo vienu vārtu pārsvaru šajās atlikušajās 4 minūtēs. Kad līdz spēles beigām bija atlikusi pusminūte, mainīties pret laukuma spēlētāju devās Špīleru brigādes vārtsargs Andrejs Zeltiņš. Par laimi Špīleru Brigādei, viņš uz soliņa atradās divas sekundes, jo otros vārtus šajā spēlē bija guvis Endijs Kleistrovs panākot 4:4. Klāt bija izšķirošie pēcspēles metieni šajā fināla spēlē. Lai noskaidrotu čempionu šī gada Summer Floorball Battle turnīrā, katrai komandai nācās izpildīt 11 soda metienus uz preitnieku vārtiem. Pirms izšķirošiem diviem bullīšiem, sērija rādija 2:2. Šīs spēles divdesmit pirmajā bullītī Špīleru Brigādes spēlētājam Raitim Ozolam izdevās pārspēt vārtsargu Elvi Holstu un panākt sērijā 3:2. Labi Būs komandai bija obligāti jāgūst vārti, lai pacīnītos vēl šajā spēlē. Šīs spēles pēdējā bullītī pārāks bija Špīleru vārtu vīrs Andrejs Zeltiņš, neļaujot Edmundam Lauvam pārspēt viņu, tādējādi par čempioniem šī gada Summer Floorball Battle kļūstot Oxdog/Špīleru Brigādei.


Pēc uzvaras turnīrā un par pašu turnīru kopumā, ar mums dalījās Oxdog/Špīleru brigādes spēlētājs Adrians Mihailovs.


-Spēle bija tiešām finālam cienīga, tādam arī bija jābūt finālam, kur viss tiek izšķirts pēdējās sekundēs, minūtēs un bullīšos. Pirmais periods bija ļoti ass, tiesneši ļāva spēlēt ļoti daudz spēka spēles, netrūka bez asinīm mūsu un pretinieku komandas spēlētājiem. Pirmā perioda pēdējās minūtēs paļāvāmies viņu spēlei, jo viņi gribēja spēlēt pret Mums uz pretuzbrukumiem. Tā arī nonācām iedzinējos zaudējot divus vārtus. Otrajā periodā atspēlējām vārtus un tad atkal ielaidām uz pretuzbrukumu, jo mēs pārāk augstu sākām viņiem iet virsū. Prieks, ka izdevās spēles beigās izlīdzināt un bullīšos uzvarēt! Turnīrs kopumā bija labi noorganizēts. Priecē, ka starpsezonu laikā ir kur uzspēlēt un paturēt nūju. Iepriekšējos gadus vasarā spēlēju tikai getiņā!
Oxdog/Špīleru Brigādes sastāvā spēlēja Mārtiņš Jānis Mende, Klāvs Jansons, Endijs Kleistrovs, Maksims Černovs, Raitis Ozols, Toms Ķeirāns, Adrians Mihailovs, Reinis Žīgurs, Artūrs Jansons, Andrejs Zeltiņš, Rolands Alksnis, Renāts Degins un Oļegs Jačenkovs.