• Ernests Voļskis

Ogres “Vilku” galvenais treneris gaidāmajā sezonā būs Fedulovs

Latvijas sieviešu florbola izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs gaidāmajā sezonā apstiprināts par Elvi florbola līgas kluba Ogres “Vilki” galveno treneri. Par gaidāmo sezonu intervijā ar Ogres “Vilki” komandu dalījās Fedulovs.

Jurijs Fedulovs, vadot Latvijas U19 izlasi Pasaules čempionātā. Foto: Floorball.lv


“Vienmēr esmu gribējis trenēt vīriešus un vadīt komandu virslīgā. Ļoti daudz ir sanācis strādāt sieviešu virslīgā un izlašu līmenī, tāpēc ir vēlme vadīt komandu Latvijas elites florbolā,” sacīja Fedulovs intervijā ar Ogres “Vilku” komandu. Pēc piedāvājuma pirmajām sarunām es sāku interesēties, skatīties gan statistiku, gan spēļu ierakstus, kā arī runāju ar citu virslīgas komandu treneriem, neminot, ka sadarbošos ar Ogres Vilkiem un viņi izteicās, ka Ogres “Vilki” ir ļoti neprognozējama komanda pret kuru ir ļoti neērti spēlēt, Sacīja Fedulovs. Es domāju, ka Ogres “Vilki” šosezon sagādās kādus rūgtuma brīžus pretiniekam un ar patīkamiem pārsteigumiem iepriecinās savus fanus un skatītājus,” tā par gaidāmo sezonu Ogrē izteicās Fedulovs intervijā ar Ogres “Vilku” komandas mediju pārstāvi.


Fedulovs vadījis Latvijas sieviešu florbola izlasi divos Pasaules čempionātos (2015. un 2017.gadā), kā arī vadījis Latvijas U19 sieviešu izlasi piecos Pasaules čempionātos. Lielākā daļa karjeras trenera darbā pavadīta Sieviešu komandas Rīgas “Lauvas” vadīšanā, divas sezonas vadot komandu Elvi sieviešu florbola līgā. Fedulovs pērnajā sezonā vadīja 1. līgas vienību “FK Saulkalne”, kurā darbojies kā spēlējušais treneris kopš 2014./2015. gada sezonas.


Gaidāmās sezonas pirmo spēli Ogres “Vilki” aizvadīs 15. septembrī, izbraukumā pret “Talsu NSS/Krauzers” vienību.Izmantotie resursi: https://www.facebook.com/search/top/?q=ogres%20vilki&ref=eyJzaWQiOiIwLjY1OTAwMjk3MTEwNjYwMjIiLCJxcyI6IkpUVkNKVEl5YjJkeVpYTWxNakIyYVd4cmFTVXlNaVUxUkEiLCJndiI6ImJlZTA5ZjkzZmE3MzJjZmE1OWExY2I2ZDlmNDUwZDM4OTI0MjRlNDkiLCJlbnRfaWRzIjpbXSwiYnNpZCI6IjA3YTg5M2RkY2Q5ZjhmNmIwNDI2Y2I5ZjE1OWM1NDUwIiwicHJlbG9hZGVkX2VudGl0eV9pZHMiOm51bGwsInByZWxvYWRlZF9lbnRpdHlfdHlwZSI6bnVsbCwicmVmIjoiYnJfdGYiLCJjc2lkIjpudWxsLCJoaWdoX2NvbmZpZGVuY2VfYXJndW1lbnQiOm51bGwsImNsaWVudF90aW1lX21zIjoxNTY1Nzk4MjMwMzY3fQ&epa=SEARCH_BOX