• Ernests Voļskis

Ogres “Vilki” triumfē “Salming cup 2019”

Šajās brīvdienās Ādažos norisinājās pirmssezonas florbola turnīrs “Salming Cup”. Turnīrā piedalījās sešas komandas – “FBK SĀC”, “Saulkalne”, Ķekavas “Bulldogs”, Somu vienība “Kallsi”, “RTU Rockets” un Ogres “Vilki”. Turnīrā Triumfēja Ogres “Vilki”, kas finālā pārspēja mājiniekus “SĀC” vienību ar rezultātu 7:3.

Ogres "Vilki". Foto: https://www.instagram.com/p/B2J8xlogRHl/


Komandas turnīrā tika sadalītas divās grupās pa trīs komandām katrā. A grupā spēlēja “Saulkalne”, “Kallsi” un “RTU Rockets”, B grupā spēlēja Ogres “Vilki”, Ķekavas “Bulldogs” un “SĀC”. A Grupā pirmo vietu ieņēma “RTU Rockets” vienība, izcīnot uzvaras abās grupu spēlēs, 5:2 pret “Kallsi” un 8:3 pret “Saulkalni”. Tikmēr B grupā triumfēja Ogres “Vilki”, kas arī izcīnīja divas uzvaras grupu spēlēs, 8:3 pret “SĀC” un 9:2 pret Ķekavas “Bulldogiem”.


1/4 finālā spēkojās grupu trešās vietas pret pretējās grupas otro vietu, jo 1. vietu īpašnieces Ogres “Vilki” un “RTU Rockets” bija izgājušas pusfinālā. Pirmajā 1/4 fināla spēlē spēkojās Ķekavas “Bulldogs” komanda pret “Kallsi” komandu. Pārāki šajā duelī bija “Kallsi” vienība pārspējot ķekaviešus ar rezultātu 5:4. Otrajā 1/4 fināla spēlē tikās mājinieki “SĀC” ar “Saulkalnes” komandu, beigu rezultāts šajā spēlē 7:2 par labu “SĀC”. Pusfināla pāri nākamajai dienai bija noskaidroti - Ogres “Vilki” pret “Kallsi” un “SĀC” pret “RTU Rockets”.


Pirmajā pusfināla spēlē svētdienas rītā tikās Ogres “Vilki” pret “Kallsi”, spēle noslēdzās par labu “Vilkiem” ar rezultātu 4:1, kas nozīmēja spēlēšanu finālā. Otrajā spēlē spēkojās mājinieki “SĀC” pret A Grupas pirmo vietu “RTU Rockets”, sīvā cīņā uzvaras laurus plūca mājinieki, kas nozīmēja, ka otro gadu pēc kārtas sasniegts fināls.


Spēlē par 3. vietu uzvaru izcīnīja Somu “Kallsi” vienība, kas 20 metienu bullīšu sērijā pārspēja “RTU Rockets” vienību, beigu rezultāts 7:6. Fināla pirmie divi periodi starp Ogres “Vilki” un “SĀC” izvērtās ļoti sīvi. Pirmais periods noslēdzās par labu “SĀC” komandai ar rezultātu 2:1, tas pats arī sekoja otrajā trešdaļā, kad rezultāts rādīja 3:2 par labu “SĀC”. Trešajā periodā negaidīti brīnumus laukumā sāka rādīt Ogres “Vilki”, kas guva piecus bezatbildes vārtus un spēli noslēdza savā labā ar rezultātu 7:3, kas ļāva triumfēt “Salming Floorball Cup 2019”.


Turnīra simboliskā izlase

Labākais vārtsargs – Edgars Engelbergs (Ogres “Vilki”)

Labākais aizsargs – Toms Dāle (“FBK SĀC”)

Labākais uzbrucējs – Juho Tervo (“Kallsi”)

Rezultatīvākais turnīra spēlētājs – Markuss Januševskis (Ogres “Vilki”)

Turnīra simboliskā izlase. Foto: Ogres "Vilki".