• Ernests Voļskis

Ogres “Vilki” pārsteidz Ķekavu, “Rubene” sakauj Valmieru

Updated: Jan 20, 2020

Šodien Elvi florbola līgā tika aizvadītas divas spēles. Par pārsteigumu parūpējās Ogres “Vilki”, kas savu skatītāju priekšā negaidīti pieveica “FK Ķekava” komandu 3:2 papildlaikā. Tikmēr pie pārliecinošas uzvaras tika Kocēnu “Rubene” vienība, kas pārspēja “FBK Valmiera” komandu ar rezultātu 7:2.

uzvaras vārtu autors Patriks Brieže. Foto: Floorball.lv


Ogres “Vilki” pret “FK Ķekava”

Tiešām par negaidītu pārsteigumu Elvi florbola līgā parūpējusies šodien ir Ogres “Vilki” komanda, kas pārspēja Ķekavas komandu ar rezultātu 3:2 papildlaikā. Neskatoties uz to, ka komandu pirmajā tikšanās reizē “FK Ķekava” pārliecinoši pārspēja Vilkus ar rezultātu 14:3. Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgi, rezultātam esot 0:0. Otrajā periodā abām komandām izdevās gūt pirmos vārtus, vispirms Toms Gredzens izvirzīja vadībā ķekaviešus, bet 8 minūtes vēlāk Roberts Paupe izlīdzināja rezultātu, ar ko arī noslēdzās spēles otrais periods. Trešajā periodā ogrēnieši pirmie izvirzījās vadībā, pie soda metiena tiekot Edgaram Birkenfeldam, kurā viņš nekļūdījās un ļāva savai komandai izvirzīties pirmo reizi vadībā. 7 minūtes līdz spēles beigām Ķekava izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Endijam Vildem – 2:2. Tas nozīmēja, ka sekos piecu minūšu papildlaiks. 48 sekundes līdz spēles beigām uzvaru Vilkiem nodrošināja 18 gadus jaunais Patriks Brieže, kas atnesa savai komandai otro uzvaru šajā sezonā. Par labāko spēlētāju Ogres komandā atzina Elviju Jankovski, bet Ķekavas rindās labākais bija vārtsargs Roberts Blumbergs. Ogres “Vilki” komandai šobrīd ir pieci punkti turnīra tabulā, kamēr “FK Ķekava” ar 20 punktiem atrodas 10. vietā, līdz izslēgšanas spēļu zonai atpaliekot pa pieciem punktiem.


“Rubene” pret “FBK Valmiera”

Pie pārliecinošas uzvaras šodien izdevās tikt Kocēnu “Rubene” komandai, kas pārspēja “FBK Valmiera” komandu ar rezultātu 7:2. Interesanti, ka pirmie šajā spēlē vadībā izvirzījās valmierieši, precīzam esot vienīgajam komandas leģionāram Pāvelam Semjonovam, jau spēles pirmajā pusminūtē. Pirmā perioda vidū “Rubene” izlīdzināja rezultātu, Reinis Mirkšs bija precīzs. Pēc dažām sekundēm kocēnieši iemeta vēl vienus vārtus, precīzam esot Arnijam Kuratņikam. Tas arī bija viss pirmajā periodā. Otrajā periodā Reinis Mirkšs atzīmējās vēl ar diviem vārtu guvumiem, nokārtojot sev hat-trick spēlē. Tikmēr Valmieras rindās otrie vārti Semjonova kontā, 4:2 pēc otrā perioda. Trešais periods aizritēja “Rubene” komandas labā, tika iemesti trīs vārti no septiņiem metieniem, viens no tiem Mirkša izpildījumā, kas nozīmēja, ka viņam četri vārtu guvumi šovakar. Tas arī bija viss šajā spēlē, komanda “Rubene” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:2. Par labāko spēlētāju “Rubene” komandā atzina Reini Mirkšu, atgādinu – četri vārtu guvumi. Valmieras komandā par labāko tika atzīts krievu leģionārs Pāvels Semjonovs, kuram tikai divi vārtu guvumi. Šobrīd Rubenes komanda ar 29 punktiem atrodas 7. vietā turnīra tabulā, bet Valmieras komandai ir par 7 punktiem mazāk, kas dod 9. vietu turnīra tabulā.