• Ernests Voļskis

Ogres “Vilki” cīņā par pirmo uzvaru šosezon

Šodien Elvi florbola līgā paredzēta viena spēle, kur savā starpā tiksies “FK Ķekava” un Ogres “Vilki” florbolisti. Ķekavas vienībai pagaidām viena uzvara šajā sezonā, bet Ogres vienība šobrīd bez uzvarām, vai šodien izdosies atslēgt uzvaras lādi? Tas viss šovakar Ķekavā plkst 20:00 vakarā.

Ogres "Vilki" Irlavā.


“FK Ķekava” pagaidām ar vienu uzvaru tikai

Šobrīd Ķekavas komandai ir tikai viena uzvara piecās aizvadītājās spēlēs, tas izdevās pret Bauskas komandu, kas tika uzvarēta ar rezultātu 6:3. Pārējās četrās spēlēs nācās piedzīvot sāpīgus zaudējumus. Sezonas pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums Cēsu “Lekrings” vienībai sīvā cīņā – 1:4. Pēdējās trīs spēlēs skaitļi rāda – 3:7 pret Talsiem, 0:7 pret “Kurši/Ekovalis” un 2:5 pret “Rubene”. Šodienas uzvara ļautu attālināties no pastarītēm Ogres un Bauskas un būt līdzvērtīgās pozīcijās ar “Irlava/Avant” komandu. Komandas rezultatīvākie spēlētāji ir 18 gadus jaunais Kristaps Laugalis un Edžus Bunka, abiem pa četriem punktiem. Tikmēr vārtsargs Jānis Bramanis, ja skatās statistikas aili pēc izdarītajiem metieniem ir devītais labākais starp vārtsargiem šosezon.


“Vilki” pirmās uzvaras meklējumos

Pagaidām bez uzvarām spēlē divas Elvi florbola līgas vienības Ogres “Vilki” un “Bauska”. Šovakar pie pirmās uzvaras sezonā ir iespēja tikt tieši Ogres florbolistiem, jo pretī nāk vienība ar vienu uzvaru pagaidām sezonā un abas vienības atrodas vienai otrai blakus turnīra tabulā. Ogres “Vilki” līdzšinējās sezonas piecās spēlēs ir piedzīvojuši piecus. Zaudējumus pēc kārtas. Neskatoties uz iepriekšējo sezonu rezultātiem, var teikt, ka sezonu ļoti labi ir sākusi Ogre, ja neskaita protams piedzīvoto sagrāvi Irlavā. Pirmās trīs spēles tika aizvadītas ļoti pieklājīgi – 4:5 pret Talsiem, 4:8 pret “Kurši/Ekovalis”, 5:7 pret “Rubene” un 4:9 pret “Pārgauja”. Vai Ogrei izdosies izcīnīt pirmo uzvaru šosezon? Spriežot pēc statistikas būs ļoti aizraujoša spēle. Šobrīd Ogres komandā izteikti līderi ar 11 punktiem ir Markuss Januševskis un Elvijs Jankovskis. Komandai pirms šīs spēles pievienojušies divi jauni spēlētāji – vārtsargs Sandis Venēvics no fārmkluba “Saulkalne” un uzbrucējs Aldis Haralds Ābrams no “FBK Valmiera” komandas.


Savstarpējās spēles pērnajā sezonā

Pērnajā sezonā abas vienības tikās divas reizes. Pirmajā savstarpējā spēlē Ķekavā pārāki bija Ķekavieši ar rezultātu 12:6, tāpat arī otrajā savstarpējā spēlē uzvaru svinēja “FK Ķekava” komanda pārspējot “Vilkus” ar rezultātu 13:3.