• Ernests Voļskis

Oficiāli: Skudra kļuvis par Rīgas “Dinamo” galveno treneri

Šodien beidzot oficiāli tika apstiprināts Rīgas “Dinamo” galvenais treneris. Par to kļuvis pašmāju speciālists Pēteris Skudra. Viņš jau vairākus mēnešus bija viens no galvenajiem kandidātiem uz šo amatu, bet šodien tas kļuvis oficāli.

Pēteris Skudra. Foto: Sportacentrs.com


Skudra jau vairākus mēnešus bija viens no galvenajiem kandidātiem uz Rīgas “Dinamo“ trenera amatu. Bez Skudras sākumā vēl tika piesaukti tādi uzvārdi kā Vjačeslavs Kozlovs, Boriss Mironovs kā arī arī pašmāju speciālists Valērijs Kuļibaba.

Rīgas “Dinamo” fani jau kopš aprīļa gaidīja galvenā trenera vārdu, bet šodien tas noticis beidzot oficiāli, bijušais Latvijas izlases vārtsargs ar krietnu Nacionālās hokeja līgas pieredzi, gaidāmajā sezonā vadīs pašmāju klubu.

Izskatās vien, ka Paste būs uzvarējis cīņā ar Ankipānu, jo šodien ieejot hokeja vietnē eliteprospects.com , mēs ieraugām, ka pie Rīgas “Dinamo” vadītājiem mēs ieraugām Pastes uzvārdu ar pierakstu - “Komandas konsultants”.


Skudra sava trenera karjeras laikā strādājis kā treneris Čerepovecas “Severstal”, Novisibirskas “Sibir”, bet toties kā galvenais treneris Ņinžņinovgorodas “Torpedo” un Čeļabinskas “Traktor” komandās.

Jāpiemin, ka “Dinamo” sakarā gaidāmi jaunumi tieši pēc 24 stundām, tā uzrāda kluba oficālā mājaslapa.

Nu vien jāgaida spēlētāju uzvārdi “Dinamo” komandā. Mums “Sporta Galda” komandai ir prieks, ka lietas beidzot ir pakustējušās uz priekšu!