• Gustavs Rolands Ražinskis

''Manchester City'' ir iespēja atrauties no tuvākajiem konkurentiem

Updated: Mar 20, 2021

Ja 2019./2020.gada sezonā ''Manchester City'' komandai īsti nebija iespējams turēties līdzi "Liverpool'' komandai, jo tajā sezonā Liverpūles futbolistus bija praktiski neiespējams apturēt, tad šosezon Mančestras ''City'' komanda atrodas jau labākā situācijā.

Attēls: skysports.com

''Manchester City'' nav zaudējusi nevienu līgas spēli kopš 21.novembra, kad viesos ar 0:2 piekāpās ''Tottenham Hotspur'' vienībai. Spēļu ziņā tas nozīmē, ka Mančestras komanda nav zaudējusi jau divpadsmit līgas spēles pēc kārtas. Komandas rezultatīvākais vārtu guvējs ir Rahīms Stērlings - ar 6 gūtiem vārtiem, taču visvairāk rezultatīvas piespēles (10) ir iedevis neviens kā Kevins de Breine.

Situācija Anglijas Premjerlīgā šobrīd ir šāda - ''Manchester City'' ieņem pirmo vietu, 20 spēlēs gūstot 44 punktus, taču ''Manchester United'' komanda atrodas otrajā vietā, 21 spēlē gūstot 41 punktu. Pēc šī varam saprast, cik labā situācijā ''City'' komanda atrodas - gūstot uzvaru nākamajā mačā (kas būs jau trešdien, 03.02.2021., pret ''Burnley''), ''Manchester City'' atrausies no pašreizējās otrās vietas komandas ''Manchester United'' par 6 punktiem.

Taču svarīgi atcerēties, ka šis vēl neko nenozīmē - sezona ir knapi pāri pusei. Anglijas Premjerlīga ir zināma ar to, ka situācija krasi var mainīties ik pēc katra mača.

Man ''Manchester City'' tīri labi patīk, tāpēc ceru, ka komandai izdosies saglabāt līderes pozīcīju, jo manam mīļākajam Premjerlīgas klubam - ''Wolverhampton Wanderers'' - nebūt neklājas labi. ''Wolves'' pašreiz atrodas 14.vietā. Protams, tas ir uzbrucēja Himenesa satraumēšanās rezultātā. Kad Himeness atkal būs spējīgs atgriezties futbola laukumā, ''Wanderers'' rādīs savu labāko sniegumu!