• Ernests Voļskis

Losandželosas “Kings” izcīna sesto uzvaru pēc kārtas. NHL

Šonakt Nacionālajā Hokeja Līgā tika aizvadītas septiņas spēlēs. Vienā no tām tikās Losandželosas “Kings” un Sentluisas “Blues”, kur uzvaru izdevās izcīnīt “Kings” hokejistiem. Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma “Kings” hokejistiem šī jau bija sestā uzvara pēc kārtas, kas uz doto brīdi dod 3.vietu Rietumu divīzijā.

"Kings" hokejisti. Foto: https://www.thescore.com/top_news


Šonakt Losandželosas Kings ar Sentluisas “Blues” satikās jau ceturto reizi šajā sezonā. Pirmajā tikšanās reizē “Blues” hokejisti bija pārāki ar rezultātu 4:2, bet pēdējās divās spēlēs virsroku ņēma “Kings” hokejisti, kur vienā no spēlēm izdevās gūt sešus vārtus. Šonakt “Kings” izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:1. “Kings” vārtsargam Kelvinam Pītersenam pietrūka pusotra minūte līdz sausajai spēlei. “Kings” sastāvā vārtus guva Alekss Afālo un Andrea Atansious.


“Kings” izcīnīja jau sesto uzvaru pēc kārtas, kas ir ļoti negaidīts pavērsiens, jo “Kings” iepriekš bija cietusi piecus zaudējumus pēc kārtas. Losandželosas “Kings” ar 21 punktu ieņem 3.vietu Rietumu divīzijā. Komandas kapteinis Andžejs Kopitars ar 21 punktu pašreiz ir 11. rezultatīvākais spēlētājs līgā.

https://twitter.com/lakings21. februāra rezultāti: