• Ernests Voļskis

“Lielvārde/Fans” florbolistiem nozog vārtu guvumu principiālā cīņā

Šajā nedēļas nogalē Lielvārdes sporta centrā tika aizvadīta principiāla spēle Latvijas florbola čempionāta 1.līgā starp “Lielvārde/Fans” un “Rubene-1” komandām. Ažiotāža jau tika sacelta spēles pašā sākumā, kad pēc Lielvārdes spēlētāja Hovarda Eniana Kaļagina vārtu guvuma tiesnesis ļāva turpināt spēli, rādot žestus, ka bumbiņa nav bijusi vārtos, pat ja video redzamā epizode bija tīrs vārtu guvums. Spēlē uzvaru svinēja Rubenes komanda ar rezultātu 9:8. Uzvaras vārti tika gūti astoņas sekundes līdz spēles beigām.

"Lielvārde/Fans" komanda. Foto: Floorball.lvVideo redzams "Lielvārde/Fans" komandas pirmais vārtu guvums, kas netika ieskaitīts.

Video: Raimonds Ražinskis


Pēcspēles komentāru par aizvadīto spēli sniedza “Lielvārde/Fans” vārtsargs Georgijs Konstantinovičs.

- Spēli mēs iesākām slikti, pretiniekiem bija ļoti daudz iespējas, mums tikai daži metieni pa vārtiem. Vārtsargs glāba vairākas reizes mūsu komandu, bet savu kļūdu dēļ ielaidām vārtus. Var teikt, ka dēļ šiem ielaistajiem vārtiem komanda bija zaudējusi enerģiju, kas otrajā periodā parādīja mūsu slikto spēli aizsardzībā. Trenerim gan sanāca uzmundrināt komandu priekš trešās trešdaļas, tomēr tiesnešu kļūdu un vairāku nerealizēto momentu dēļ nespējām atspēlēties un zaudējām praktiski cīņu par izslēgšanas spēlēm.


Pēc šīs spēles “Rubene-1” komanda pakāpās uz otro vietu B.grupā, tikmēr “Lielvārde/Fans” komanda ar 21 punktu atrodas B.grupas 8.vietā, kas neļauj cerēt uz izslēgšanas spēlēm, kur iekļūs grupas labākās sešas komandas. Protams maza cerība ir “Lielvārde/Fans” florbolistiem uz izslēgšanas spēlēm, bet tad viņiem jāizcīna uzvaras pamatlaikā divās izšķirošajās spēlēs un jācer, ka “EMU/SK”, “Saulkalne” un Ķekavas “Bulldogs” florbolisti neuzvarēs nevienu no izšķirošajām spēlēm.