• Ernests Voļskis

“Lekrings” jau šovakar var tikt pie pēdējās FINAL4 biļetes

Šovakar Elvi florbola līgā iespējams tiks aizvadīta pēdējā spēle ceturtdaļfinālos, kur savā starpā tiksies Cēsu “Lekrings” un “Irlava/Avant” komandas. Pirmajā sērijas spēlē starp šīm komandām uzvaru izdevās izcīnīt “Lekrings” florbolistiem ar rezultātu 9:6. Ja šodien Cēsu klubs uzvar, tad viņi noslēdz FINAL4 komandu sastāvu, bet ja tomēr irlavnieki uzvar, tad nedēļas nogalē gaidāma izšķirošā trešā spēle starp abām vienībām. Spēles sākums plkst. 20:00 vakarā, tiešraidē Best4sport-2HD kanālā.

Krišs Treimanis. Foto: http://lekrings.lv


Pirmā sērijas spēle salīdzinot ar pārējām ceturtdaļfinālā spēlēm tika aizvadīta visai vēlu, jo “Irlava/Avant” komandā tika konstatēti pāris covid-19 pozitīvi gadījumu, kas liedza aizvadīt sēriju laikā ar pārējām ceturtdaļfinālā spēlēm. Sērijas pirmā spēle tika aizvadīta pagājušās nedēļas nogalē Cēsīs, kur pie uzvaras izdevās tikt regulārās sezonas uzvarētājiem “Lekrings” florbolistiem ar rezultātu 9:6. Irlavnieki pēc. pirmā perioda šajā spēlē bija vadībā 4:3, tomēr nākamajos divos periods nācās ielaist sešus vārtus, kas atnesa zaudējumu. Rezultatīvākie spēlētāji “Lekrings” komandā ar trīs punktiem bija Jānis Rajeckis un Kevins Šmits, abiem pa trīs punktiem šajā spēlē.


Rezultatīvākais spēlētājs “Lekrings” komandā ir Kevins Šmits ar 45 punktiem (27+18), kas ir 4.rāditājs Elvi florbola līgā. Šmits, kā arī viņa komandas biedrs Jorens Malkavs ir starp līgas labākajiem vārtu guvējiem, abiem pa 27 vārtiem šosezon. “Irlava/Avant” komandā rezultatīvākais spēlētājs ir Kristaps Kazlovskis ar 41 punktiem, kas ir 13.rādītājs līgā.


Pirms sērijas komentārus sniedza komandu līderi Renārs Austrums (Irlava/Avant) un Andris Rajeckis (Lekrings). Renārs Austrums atzina, ka komandas mērķis izslēgšanas spēlēs ir būt kompaktai aizsardzībai , kā arī precīziem un ātriem pret uzbrukumiem. Par “Lekrings” komandu Austrums izteicās, ka tā ir neapšaubāmi ātra komanda ar līdzīgām maiņām, kuriem izslēgšanas spēlēs būs bumbiņas kontrole. Rajeckis uzsvēra, ka “Irlava/Avant” komanda ir ar labiem uzbrucējiem, kuri individuāli spēj demonstrēt labu sniegumu, kā arī gūt vārtus. jāpievērš uzmanība šiem uzbrucējiem un jāizslēdz kļūdas savā laukuma pusē, tādējādi nedodot iespēju šiem individuāli meistarīgajiem uzbrucējiem gūt vārtus.


Trīs komandas jau ir nodrošinājušas vietu pusfinālos, jeb kā to šosezon sauc Final4. Kocēnu “Rubene” pēc uzvaras ceturtdaļfinālā pār “FBK Valmiera” pusfinālā tiksies ar Lielvārdes “Fatpipe” komandu, kas savukārt ceturtdaļfinālā pārspēja vienu no šīs sezonas labākajām komandām “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka. “Lekrings” un “Irlava/Avant” sērijas uzvarētāja pusfinālā tiksies ar Talsu “NSS/Krauzers” komandu, kas ceturtdaļfinālā uzvarēja Ķekavas komandu.


Spēles sākums šovakar plkst. 20:00 vakarā, tiešraidē Best4sport 2HD kanālā un Latvijas florbola savienībasyoutube kanālā.