• Ernests Voļskis

Latvijas lakrosa izlase netiek galā arī ar Vācijas pārākumu

Updated: Aug 25, 2020

Šodien Latvijas U20 Lakrosa izlase aizvadīja otro spēli Eiropas čempionātā. Šodien pretī stājās Vācijas izlase, kura ir viena no labākajām izlasēm eiropā. Līdzīgi kā spēlē pret angļiem tika piedzīvots smags zaudējums ar rezultātu 0:20.

foto- Shutterlax.com


Vēl pirmajās 7.minūtēm šajā spēlē rezultāts rādija patīkamu 0:0, līdz vācieši guva pirmos vārtus, izceļoties Paulam Leonardam Noringam, kurš kopumā šajā spēlē guva četrus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts rādija nepatīkamu jau 4:0 uz tablo. Otrajai ceturtdaļai sākoties Latvijas izlase nopelnīja noraidījumu. Par bloķēšanu tika noraidīts Kurts Auza uz divām minūtēm. Otrajā ceturtdaļā vācieši guva vēl 7 vārtus un rezultāts jau rādija nepatīkamu 0:11. Trešajā ceturtdaļā Latvijas izlase nopelnīja divus noraidījumus un ielaida 5 vārtus, kas deva jau 0:16 uz tablo. Pēdējā spēles ceturdaļā Latvijas izlases spēlētājs Armands Mežciems nopelnīja noraidījumu par klupināšanu. Latvijas izlase ielaida vēl četrus vārtus un piedzīvoja otru sagrāvi šajā čempionātā 0:20 pret Vācijas izlasi.


Pēc spēles komentāru sniedza Latvijas izlases spēlētājs Zintis Grants Kākulis.


Ko lai īsti saka, pēc tādām spēlēm, kauns! Uzbrukums mums nesanāca un visu laiku bija pāreja uz aizsardzību. Mūsu aizsardzībai visa spēle aizritēja bez maiņām, kas bija nogurdinoši. Var teikt, ka Vācija bija stiprāka par Angliju un domāju, ka viņi būs pirmie grupā. Mūsu mērķis tagad ir iziet kā trešajiem no grupas, lai cīnītos tālāk. Tāpēc rītdienas spēle pret Velsu būs ļoti svarīga.


Latvijas izlase šobrīd ieņem dalītu trešo, ceturto vietu ar Velsas izlasi. Tieši rīt pret Velsu Latvijas izlase aizvadīs cīņu. Šajā spēlē noskaidrosies, kura komanda turpinās cīņu par izslēgšanas spēlēm.


Citās spēlēs šodien, Īrijas izlase apspēlēja Polijas izlasi 13:2 un vakara gaitā, gaidāmas spēles Anglija pret Velsu un Izraēla pret Čehiju.


Tātad rīt plkst 12:00 Latvija pret Velsu!