• Ernests Voļskis

Latvijas izlase ar revanšu pret Šveices izlasi uz Olimpiskā centra ledus

Šodien pēdējo pārbaudes spēli pirms Pasaules čempionāta hokejā aizvadīs Latvijas hokeja izlase, kas centīsies revanšēties Šveices izlasei par vakardienas zaudējumu ar rezultātu 0:3. Šodienas spēle tiks aizvadīta “Elektrum” olimpiskajā centrā, kā arī tā būs vērojama plkst. 19:00 LTV7 tiešraidē.

Foto: LHF.LV


Latvijas hokeja izlase vakar piekāpās Šveices izlasei ar rezultātu 0:3. Šveicieši vakardienas spēlē rezultātu atklāja jau spēles 10.minūtē, kad ar vārtu guvumu uzreiz pēc iemetiena izcēlās Dario Simons. Otrajā periodā šveicieši iemeta vēl divus vārtus, izceļoties Simonam otro reizi šajā spēlē, kā arī Kilijāns Motē, kurš jau panāca 3:0 par labu Šveices izlasei. Trešajā periodā Latvijas izlases vārtos stājās Jānis Kalniņš, kurš nomainīja Ivaru Punnenovu.


Šodien Latvijas hokeja izlasei palīdzēs vārtsargs Matīss Kivlenieks, kā arī aizsargi Jānis Jaks un Kristiāns Rubīns, kuriem vakar covid-19 testi uzrādījās negatīvi, kas tādējādi ļaus aizvadīt šodienas spēli pret Šveices izlasi.


Spēle tiešraidē LTV7, plkst. 19:00.


Pasaules čempionāts hokejā sāksies tieši pēc nedēļas, kad Latvijas izlase oficiālajā atklāšanas spēlē tiksies ar Kanādas izlasi, savukārt Šveices izlase uzņems Čehijas izlasi.