• Ernests Voļskis

Latvijas čempionāta 2. līgā florbolā startēs 14 komandas

Pēc sniegtās informācijas Latvijas florbola savienības mājaslapā, gaidāmajā Latvijas čempionāta 2. līgā florbolā startēs 14 komandas. 2. līgai pievienojušās divas vienības – “SK Lauciene” un “FK Metēji”. No 2. līgas prom devušies ir pērnā gada čempioni “FK Valka”, kā arī “Jaunjelgava Daudzese” un “FK Birzgale”

"SK Slampe/Zevid" pret "Burtnieku novads". Foto: Floorball.lv


“SK Lauciene” un “FK Metēji”

Šīs divas vienības nekad nav spēlējušas Latvijas čempionātos florbolā. Par florbola komandu “SK Lauciene” pagaidām nav nekādas informācijas. Lauciene ir ciems Talsu novadā, tāpēc var pieņemt, ka komanda startēs, iespējams, kā Talsu 1. līgas komandas fārmklubs, kur redzēsim talsiniekus sastāvā. Par komandu “FK Metēji” Latvijas florbola savienības mājaslapā ir vairāk informācijas. Pēdējās pārejas LFS mājaslapā ir saistītas tieši ar šo komandu “FK Metēji”. Spriežot pēc reģistrētās adreses, “FK Metēji” būs fārmklubs Elvi florbola līgas vienībai Ogres “Vilki”. Komandai gaidāmajā sezonā pievienojušies tādi spēlētāji kā Toms Rislings, Māris Krastiņš, Armands Saldaks, Dairis Trops un citi florbolisti, lielākā daļa no šiem florbolistiem pērnajā sezonā tieši spēlēja Ogres “Vilki” vienībā.


Pērnās sezonas čempioni – “FK Valka”

Jau iepriekšējā rakstā minējām, ka pērnā gada čempioni 2. līgā “FK Valka” gaidāmajā sezonā startēs Latvijas čempionāta 1. līgā. Tāpat 2. līgā vairs nestartēs “Jaunjelgava/Daudzese” komanda, kas pērnajā sezonā 2. līgā austrumu konferencē ieņēma pirmspēdējo vietu. Tāpat arī Rietumu konferences pirmspēdējās vietas īpašniece “SK Birzgale” nestartēs 2. līgā šosezon.


Gaidāmajā sezonā 2. līgā turpinās spēlēt “Fk Jūrmala”, “SK Slampe/Zevid”, “FK Vārme”, “FK Tērvete”, “Aizrkraukle/Koknese”, “SK Coyote”, “Rēzekne BJSS”, “NND”, “Kalsnava”, “Burtnieku novads/Pēdu nav”, “Līgatne”, un “Liepupe”.