• Ernests Voļskis

Latvija vienā grupā ar Vāciju - PČ 2021

Šodien IIHF nosauca apakšgrupas nākamā gada Pasaules čempionātam hokejā. Latvijas izlase iekļuvusi vienā grupā ar Kanādu, Somiju, ASV, Norvēģiju, Itāliju, Kazahstānu un Vāciju. Sākumā bija plānots, ka Latvijas grupā būs Šveice nevis Vācija, bet šodien viss mainījās.

Latvija pret Vāciju. 2018. Foto: https://www.zimbio.comNākamais Pasaules čempionāts hokejā norisināsies pie mums Rīgā, kā arī Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Čempionāta datumi visticamāk tiks pārcelti, bet pagaidām IIHF mājaslapā uzrādās no 7. līdz 23. maijam.

Latvijas izlases pretinieki B. grupā būs Kanādas, ASV, Somijas, Vācijas, Norvēģijas, Kazahstānas un Itālijas izlases. Tikmēr A. Grupā, kuras spēles norisināsies Minskā spēlēs Krievijas, Zviedrijas, Čehijas, Šveices, Slovākijas, Dānijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas izlases.

Jāsaka godīgi, mūsējo apakšgrupa atgādina 2018.gada Pasaules čempionāta apakšgrupu. Toreiz tik Itālijas un Kazahstānas vietā bija Dienvidkoreja un Dānija. Atcerēsimies, ka tieši 2018.gadā mūsējie pēc deviņu pavasaru pauzes iekļuva 1/4 .

Nākamā gada čempionāta apakšgrupu spēles notiks Rīgā un Minskā, bet izslēgšanas spēles paredzēts aizvadīt tikai Minskā.


https://www.iihf.com