• Gustavs Rolands Ražinskis

Latvija izrauj neizšķirtu pret Turciju - 3:3

Updated: Apr 8, 2021

Latvijas futbola izlase to ir paveikusi - tika atņemti punkti šī brīža grupas līderei Turcijai!

Attēls: sportacentrs.com

1.puslaiks

Turcija atklāj spēles rezultātu jau 2.minūtē... Pirmā doma bija, ka viss ir skaidrs jau pašā spēles sākumā, paturot prātā, ka Turcijas valstsvienība uzvarēja Nīderlandi ar 4:2, kā arī pārgāja pāri Norvēģijai, kuru uzvarēja 3:0. Turklāt - kā jau pie šāda spēles sākuma - turki sāka krist pie katras vēja brāzmas, taču situāciju nemaz neuzlaboja turku otrais vārtu guvums, kad 33.minūtē precīzs bija ''AC Milan'' spēlētājs Hakans Čalhanoglu.

Turcija pārāk ilgi nevarēja priecāties par divu vārtu pārsvaru, kad jau divas minūtes vēlāk, 35.minūtē, bumbu vārtos raidīja Latvijas izlases pussargs Roberts Savaļnieks.

Mūsējiem bija vairākas izdevības gūt vārtus, nemaz nerunājot par Mārča Oša neieskaitīto vārtu guvumu, kur poļu tiesnesis no pirksta izzīda sodu par labu Turcijas izlasei. Dažas iespējas bija arī Robertam Uldriķim, taču neviena nebija no gana ērtas pozīcijas, lai viņš spētu ko izveidot.

Pirmā puslaika beigas, Turcija - 2, Latvija - 1.

2.puslaiks

Otrā puslaika sākumā Turcija manāmi kontrolēja spēli, turot bumbu mūsu pusē. Radīja dažus bīstamus momentus, no kuriem viens izvērtās dikti neveiksmīgs mums - turku spēlētājs pagāja garām mūsu aizsargam Kristeram Toberam, kurš, cenšoties labot savu kļūdu, mēģināja bumbu izsist, taču pretinieku spēlētājs ''izlīda'' tieši priekšā, kā rezultātā Tobers viņu nogāza soda laukuma ietvaros. 11.metru soda sitienu devās izpildīt Turcijas izlases kapteinis un rezultatīvākais spēlētājs Buraks Jilmazs, kurš bija nekļūdīgs, atkal panākot divu vārtu starpību. 52.minūte, Turcija - 3, Latvija - 1.

Nebija ilgi jāgaida līdz nākamajam vārtu guvumam, jo jau 58.minūtē Roberts Uldriķis beidzot gūst vārtus, samazinot vārtu starpību līdz minimumam. Patiešām lielisks otrais puslaiks no Latvijas valstsvienības, kas nepalika nenovērtēts - 79.minūtē vārtus guva uz laukuma nesen iznākušais Dāvis Ikaunieks, izlīdzinot spēles rezultātu.

Un pašās spēles beigās vārtu gūšanas izdevība bija "Valmieras" rindās spēlējošajam uzbrucējam Raimondam Krollim, taču diemžēl tādā situācijā vārtus gūt ir ļoti grūti, tāpēc moments netika realizēts, bet jau īsi pēc tam atskan tiesneša svilpe, kas signalizē par spēles beigām.

Latvija to atkal ir izdarījusi - visnotaļ rezultatīvā mačā izcīnīts neizšķirts pret Turcijas izlasi ar rezultātu 3:3. Interesants fakts - Latvijas izlase nav zaudējusi nevienu no pēdējiem 6 mačiem, ko aizvadījusi pret Turcijas izlasi. Līdz pat septembrim varam līksmot par šo spēli, taču svarīgākais vēl ir priekšā!

Lai izdodas, vīri!