• Ernests Voļskis

Latvija emocionālā spēlē ar līdzjūtējiem piekāpjas Vācijai

Šodien Pasaules čempionātu hokejā noslēdza Latvijas hokeja izlase, kas piekāpās Vācijas izlasei ar rezultātu 1:2. Latvijas hokeja izlasei bija nepieciešams vismaz viens punkts, lai kvalificētos 1/4. Spēle bija īpaša, jo to noraudzījās gandrīz tūkstošs Latvijas hokeja līdzjutēju.

Foto: https://www.facebook.com/kphotos.f


Pirmais periods lielākoties iegāza Latvijas hokeja izlasi, jo tika zaudēti divi ātri vārti. 3.minūtē jaunais Vācijas hokejists Džons Peterka atklāja spēles rezultātu pārspējot Jāni Kalniņu. Dažas minūtes vēlāk Vācijas izlases rezultatīvākais spēlētājs Marsels Nūbels panāca 2:0 jau Vācijas izlases labā. Turpinājumā Latvijas izlasei bija divas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, kas bija nesekmīgi. Pirmā perioda beigās Latvijas izlase palika mazākumā, kad noraidījumu nopelnīja Roberts Bukarts.


Otrajā periodā Latvijas izlase atguva vienus vārtus, kad pretuzbrukumā mūsu uzbrucēji devās trīs pret viens. Ulvis Jānis Balinskis atspēlēja Rodrigo Ābolam, kurš notēmēja, un pārspēja Matiasu Nīderbeigeru, tādējādi rezultāts kļuva 1:2. Otrā perioda beigās noraidījumu nopelnīja Miks Indrašis, kas nozīmēja, ka Latvijas izlase 3.periodu sāks mazākumā.


Trešajā periodā Latvijas izlase uzspieda savu spēli, izpildot vairākus bīstamus metienus pa Vācijas izlases vārtiem, pie tam bija iespēja spēlēt divreiz vairākumā. Latvijas līdzjūtēji bļāva cik vien skaļi varēja, atbalstīja izlasi līdz pēdējam, bet tā arī neizdevās izlīdzināt rezultātu. Spēle noslēdzās 1:2, kas ļāva Vācijas izlasei grupu noslēgt 3.vietā.


Par trīs labākajiem spēlētājiem Latvijas izlasē tika atzīti uzbrucēji Renārs Krastenbergs, Lauris Dārziņš un Ronalds Ķēniņš. Latvijas izlase ar 10 punktiem B. Grupu noslēdza 5.vietā.


LIELĀKAIS PALDIES LATVIJAS IZLASES LĪDZJUTĒJIEM!!!!