• Ernests Voļskis

“Labi Būs/R1TV” revanšējas par pērno finālu un soļo tālāk.

Šovakar Vasaras karstākajā florbola turnīrā “Summer Floorball Battle” tika aizvadītas 1/4 spēles. Par interesantāko spēli izvērtās pagājušās vasaras fināla atkārtojums ar “Labi Būs/RI1TV” un “Oxdog/Špīleru brigāde” komandu dalību. “Labi Būs/R1TV” komandai izdevās revanšēties par pagājušo vasaru Špīleriem un iekļūt pusfinālā. Vietu pusfinālā vēl izcīnīja “FBK Baloži”, “Božkov International” un “Goal Diggers”.

"Labi Būs/R1TV" komanda. foto: http://sfb.rigaslauvas.lv


Šovakar 1/4 pirmajā spēlē spēkojās “TOPVELO.LV” un “FBK Baloži” komandas. Neskatoties uz to, ka pēc pirmā perioda rezultāts bija tikai 1:0 par labu Baložiem, pretiniekiem otrajā periodā gandrīz izdevās izlīdzināt rezultātu veselas divas reizes. Beigās gan baložnieki parādīja raksturu un spēja uzvarēt 5:2. Par labāko baložnieku rindās tika atzīts Rendijs Gulbis.

Tikmēr vakara interesantākajā spēlē mūs sagaidīja pagājušās vasaras fināla atkārtojums, proti “Labi Būs/R1TV” un “Oxdog/Špīleru Brigāde” duelis. Pirmais periods izvērtās diezgan aktīvs abām komandām, tam noslēdzoties 3:3. Interesanti, ka Špīleriem visus vārtus izdevās gūt Raitim Ozolam. Otrajā periodā abas komandas pieturējās pie cieša aizsardzības florbola, kas rezultātam ļāva līdz kādam noteiktam laikam nemainīties. Tomēr otrā perioda 7.minūtē rezultāts mainījās, vārtus gūstot “Labi Būs/R1TV” spēlētājam Valdim Vāveram. “Oxdog/Špīleru Brigāde” spēles turpinājumā centās mainīt spēles gaitu, bet fantastiski vārtos darbojās “Labi Būs/R1TV” vārtu vīrs Elvis Holsts. Tas arī bija viss šajā spēlē, vicečempioni revanšējās čempioniem par pagājušo vasaru. Nu “Labi Būs/R1TV” pusfinālā sagaida “FBK Baloži” komanda.

Vakara trešajā spēlē tikās gados jaunie talanti “Specklase” un no “FBK SĀC” 1.līgas izveidotā komanda “Božkov International”. Spēles sākums labāks izdevās “Božkov International” komandai, tai izdevās izvirzīties vadībā 3:0. Pirmā perioda sākumā “Specklase” komandai izdevās atgūt vienus vārtus, kas ļāva pirmajam periodam noslēgties 1:3. Otrā perioda sākums negaidīti labi izdevās jaunajiem no “Specklase” komandas. No 1:3, tiem izdevās izvirzīties vadībā 4:3. Turpinājumā gan vīri no “Božkov International” atguva vadību, divi vārti Dēvidam Osītim, kas nokārtoja viņam hattrick. “Specklase” pēdējo minūti iespieda pretiniekus, kas gandrīz ļāva izlīdzināt spēles rezultātu, bet pretinieku viens no līderiem Alvis Dāle raidīja bumbiņu tukšos vārtos, kas ļāva “Božkov International” komandai izcīnīt uzvaru 6:4.

Vakara pēdējā spēlē spēkojās “Goal Diggers” un “Pink Pony” komandas. Abu komandu pirmajā grupas savstarpējā spēlē uzvaru izdevās izcīnīt “Goal Diggers” komandai ar rezultātu 6:5 pēcspēles metienos. Spēli aktīvāk iesāka “Goal Diggers” komanda, kas ļāva pirmajiem izvirzīties vadībā, precīzs metiens jau 50.sekundē Markusa Nazarova izpildījumā. Spēles turpinājumā “Pink Pony” izdevās izlīdzināt rezultātu. Spēlei ejot komandām atkal izdevās apmainīties ar vārtu guvumiem, pirmajam periodam noslēdzoties 2:2. Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, tos izdevās gūt “Goal Diggers” komandas uzbrucējam Markusam Nazarovam. “Pink Pony” komandai radās iespēja izlīdzināt rezultātu, kad pie pēcspēles metiena tika Ralfs Stratans, ko gan viņam neizdevās realizēt. Tas arī bija viss šajā spēlē, “Goal Diggers” komanda iesoļoja pusfinālā, kur pretī nāks “Božkov International” komanda.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas vienā datumā ar fināla spēlēm – 29.jūlijs. Interesanti, ka izšķirošās “Summer Floorball Battle” spēles tiks aizvadītas Oskara Kalpaka daiļamatniecības pamatskolā.

Pusfināla spēles 29.jūlijā

19:00 – “Labi Būs/R1TV” pret “FBK Baloži”

19:45 – “Božkov International” pret “Goal Diggers”