• Ernests Voļskis

Līderes “Lekrings” un “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka uzņems līgas apakšgalu

Šodien bez centrālās spēles starp Talsu “NSS/Krauzers” un Ķekavas komandām vēl tiks aizvadītas divas spēles starp līgas līderēm un pastarītēm. Cēsu “Lekrings”, kas pagājušajā nedēļā nodrošināja 1.vietu regulārajā sezonā šodien uzņems Bauskas komandu, savukārt “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komanda uzņems “RTU/Rockets” komandu. Abu spēļu sākums plkst. 20:00.

Daniels Jānis Anis. Foto: Floorball.lv


Cēsu “Lekrings” – Bauska

Pagājušajā spēlē “Lekrings” komanda pārtrauca savu iespaidīgo 14 uzvaru sēriju, piekāpjoties “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komandai 3:9. Savukārt Bauskas komanda negaidīti pārspēja “Irlava/Avant” komandu ar rezultātu 11:4. Bauska ar šo uzvaru pārtrauca 9 zaudējumu sēriju.


Pirmajā savstarpējā spēlē šajā sezonā Bauskā uzvaru izcīnīja “Lekrings” komanda ar rezultātu 8:5. Šajā spēlē Bauskas komanda bija vadībā pēc pirmā perioda 3:0, tomēr beigās cēsinieki lauza mājinieku spēli, kas ļāva uzvarēt. Ar četriem punktiem šajā spēlē “Lekrings” rindās atzīmējās Jorens Malkvavs (2+2).


Rezultatīvākais spēlētājs regulārās sezonas uzvarētāju komandā ir Kevins Šmits ar 38 punktiem (7. rādītājs līgā), savukārt Bauskas komandā labākais ir Aivis Barkovskis ar 28 punktiem (26. rādītājs līgā).


Cēsu “Lekrings” ar 51 punktu ir līdere un regulārās sezonas uzvarētāja, savukārt Bauskas komanda ar 11 punktiem ieņem 11.vietu līgā.


“Apelsīns/Oxdog” Ulbroka – “RTU/Rockets”

Pagājušajā spēlē “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komanda pārtrauca Cēsu “Lekrings” komandas lielo uzvaru sēriju, uzvarot tos mājās 9:3. Ar četriem vārtiem Ulbrokas sastāvā izcēlās komandas līderis Rolands Kovaļevskis, savukārt ar četriem punktiem atzīmējās 2001.gadā dzimušais Matīss Kristiāns Morozovs. “RTU/Rockets” komanda pagājušās nedēļas nogalē izbraukumā piekāpās “FBK Valmiera” komandai ar sauso zaudējumu 0:7.


Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē šajā sezonā uzvaru izcīnīja “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komanda, kas sagrāvā “RTU/Rockets” komandu ar desmit vārtu pārsvaru 14:4. Šajā spēlē Ulbrokas sastāvā ar četriem punktiem izcēlās jaunais uzbrucējs Daniels Jānis Anis (2+2), savukārt ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Rolands Līdums, kuram šī ir pirmā sezona Elvi florbola līgā.


Rezultatīvākais “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka rindās ir Rolands Kovaļevskis ar 40 punktiem (4.rādītājs līgā), savukārt viņš pēc vārtu guvumiem dala 1.-3.vietu līgā ar 24 vārtu guvumiem. “RTU/Rockets” rindās rezultatīvākais ir Imants Lastovskis ar 21 punktu. (47. rādītājs līgā).


“Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komanda līgas tabulā atrodas 3.vietā ar 42 punktiem, savukārt rīdzinieki ar vienu uzvaru šajā sezonā, kā arī vien diviem punktiem atrodas līgas pēdējā 12. vietā. Ja Ulbrokas komanda šodien uzvar, tad tiek izlīdzināts punktu skaits ar “FBK Valmiera” komandu, kas savukārt tabulā atrodas 2.vietā.


Par Talsu “NSS/Krauzers” un Ķekavas komandas dueli lasi mūsu šodienas otrajā rakstā! /Sporta Galds