• Ernests Voļskis

Kur tu esi, mans trenera kungs?

Nu jau esam iestrēguši tā pamatīgi dārgā trenera jautājumā. Ja vēl tikko maija vidū kāds no Rīgas “Dinamo” vadības teica, ka tas būs jūnija sākums, tad tagad jau jūlija sākums. Vai Rīgas “Dinamo” izdosies atrast piemērotāko kandidātu? Ja mēs šo jautājumu uzdotu Jurim Savickim, tad atbilde būtu šāda: “Jautājums tiks izlemts pēc tam, kad radīsies skaidrība par sezonas budžetu”. Viennozīmīgi šīs pirmsezonas zelta vārdi.


Vakar krievu tā teikt neoficiālos medijos parādījās informācija, ka viss ir skaidrs beidzot ar rīdzinieku nākotni – galvenais treneris Pēteris Skudra. Daži iespējams jau atvilka elpu un nopriecājās, bet..

Sarunā ar Latvijas mediju “TVNET” Savickis apstiprināja, ka tas vēl neesot oficiāli un Skudra nav tas pats galvenais kandidāts uz “Dinamo” krēslu. Tas ir neviens cits kā Boriss Mironovs, kas vēl tikko tika atmests, tā vietā piesaucot Vjačeslavu Kozlovu. Nu arī Kozlovs vairs netiek piesaukts tik bieži kā pirms nedēļas, izskatās, ka Kozlovs vispār ņemšot pauzi trenera darbā šosezon.

Savickis gan minot, ka esot vairāk kandidāti uz šo amatu, bet izskan jau tikai divi – Skudra un Mironovs. Vairs nedzirdu zviedra Hansa Valsona kandidatūru, noslēpums vai arī jau sen izsvītrots no kandidātiem.

Šķiet, ka situācija esot tāda, mums ir daudz B plāni, bet A plāns ir atvilināt Pēteri Skudru uz Rīgu. Kur problēma? Jau atkal zelta vārdi “Jautājums tiks izlemts pēc tam, kad radīsies skaidrība par sezonas budžetu”.

Vēl interesants fakts, ko pagājušajās dienās minēja “Dinamo” ne-menedžeris Guntars Paste, “Sastāvs ir nokomplektēts par 90% ar spēlētājiem” un tad sekoja turpinājums “Varbūt arī treneris pateiks, ka man šie spēlētāji nav vajadzīgi”, sanāk viss var apgriezties par 90 grādiem.

Ja viss plānots kā iecerēts, tad sezona sāksies pēc 74 dienām (2.septembris). Laika jau vēl daudz…